Kamarátka na chudnutie

Helus

Ahojte kocky ja pijem zazvorak,a na zajtra uz mam nachystane+ nakrajane jablcka,idem rano na melir,tak aby som mala doobeda co jest.Na obed bude dusenna kysla kapusta+ opecene prso kuracie.doobeda bude este grep.Pa a light.som zvedava,ako ti to bude chutit.

light 93 ?

Ahojte musketierky.Tak HELUS uz som si napisala nakupny zoznam....kivi s bananom aj s trochou vody rozmixovat,tak to bude urcite super kokteil.KILECKO ja tu 90dnovu rusim,vobec mi to nejde!!!!! skusim jest 5x denne s mierou.Mam na zajtra pripravene mrazene jahody(nech sa rozmrazia)graham.rozok,to doobeda a na obed si berem dozicku ,ze nespraskam vsetko a necham si aj na olovrant.Neviem ale mam pocit ze som pribrala ,som jedla cukriky na dychanie,aj proti kaslu ,no kopu liekov a vitamnou co som si nakupila v lekarni a koopu medu,tak uz sa doliecujem (aj v praci),tak dufam ze to uz bude lepsie,citim sa nafuknuta.Tak PA = uz nechudnem!!! budem jest vsetko ale s mierou :)))

Helus

hadajte co obedujem,dusennu kyslu kapustu+opeceny eidam na sucho na panvici,panvica postriekana olejom,ziadne vysmazanie,to som dostalsa na chut.

Helus

ahojte musketierky.
Lifht vyskusaj ten banan+ kivi+ trochu vody je to super huste,a zasiti ma to.Dievcata vikend bol pracovny,a idem cely tyzden na poobednu,tak doobeda bude rotoped,musim sa nastartovat na cvicenie,bez toho mi nic dole nepojde.pa a pekny dnicek vam prajem,.

dana85

light- ano je tam ze podla zelania jednu porciu a s mierou. ale tak este chcem dat dole jedno kilo tak nejdem do tej fazy, aj ked vikend bol narocny a hlavne sobota, tam som si dopriala :( ale od dnes zase na tvrdo

kilecko

Light,vies ja ked som mala minuly rok nadvahu tak som to zobrala uplne vazne a z kilami som tak zatocila ,ze som si nemala skoro doma co obliect musela som si nakupit nove satstvo to som mala normalne des co si rano obliect vsetky mensie veci som si totiz povyhadzovala ,lebo ma manzel prasvedcil ,ze to uz nosit nebudem a DOKAZALA SOM SCHUDNUT vsetci boli prekvapeny a to som drzala 90 dnovku za 3 mesiace zazrak a teraz som si na vianoce nieco nabrala ,ale uz aj zhodila ,veci mi stale su dobre tak ja sa uz tak nestresujem ,sice ani vtedy som sa nestresovala ,ale nikdo mi neveril ,ze to dokazem kazdy sa smial a to bola moja vtedy najvacsia motivacia teraz si to snazim udrzat ,ale k tym vysnivanym kilam co chcem mi chyba dat dole 5 kg ,ale do leta casu dost ,ked sa nastvem skusim macingovu vtedy mi sice nezabrala ,ale drzala som ju iba 2 tyzdne ,ale bola by som disciplinovana je tam presne napisane co kedy jest tak mozno do velkej noci sa na to dam je to len 30 dni a potom si mozem vyvarat zas podla seba v 90 dnovke .

Takze mila Light ak mas skutocne z coho zhadzovat pusti sa do toho a tych 90 dni stoji za to .
Ja som vo faze ,ze mozem si uz ,ale len trosku dopriat a ist dalej.

Dnes bolo super pocasie ,bola som na zahradke isla som 1,5 hodiny pesi troska pohybu na zahrade a tak 4 hodinky mi usli velmi prijemne ,ba aj rano som bola na hodinovej prechadzke ,takze dnes bolo pohybu tak akurat.

natalia_psyc

Ahojte,

píšem bakalársku prácu o ľuďoch, čo držia diéty a veľmi by mi pomohlo, keby ste si našli pár minút čas a vyplnili mi dotazník ku práci

ĎAKUJEM :)

docs.google.com

light 93 ?

KILECKOOO ale sima rozosmialaaaa :)) Ze este dnes si dam... a od pondelka zacnem... presne toto robime kazdaaa jedna : ))),ved a co je na tom zle,nevadiii ,hlavna vec ze to mas pod kontrolou,sak tebe ani chudnut netreba.U mna je to uz zle,snazim sa...Ja som si ten rezen dala s cviklou,a vecer bude to iste.TAK PA