Kamarátka na chudnutie

ahoj 000

Ahojte,
no ja som to vcera dorazila cokoladou, za co sa velmi na seba hnevam.
Dnes rano celozr. chlebik s vajickami a ramou, obed polovicny ryza a masko,
kuracie. vecer este neviem. Medzitym jedno jablko. Bola som na prechadzke asi dve hodiny a vratisla som sa pred chvilkou. Ja uz som dala dole 15 kg od leta a chcem este dalsich 15 do dalsieho leta. moja vaha teraz je 86
kg. vyska 167 cm.mam 38 rokov takze mi uz spaluje pomalsie.

JessiccaI

bisobela

vcera som napriklad vecer robila rodine zemiakove placky plnene s kuracim masom a zeleninou. Ja som si vecer dala len maso a zeleninu. Placky si dam az dnes na obed. Ranajkovala som kavu a celozrnne pecivo s ramou a sunkou k tomu rajcinky. Pijem vela vody. Rano som zacala pol hodinu pred ranajkami s teplou citronovou vodou. Desiatu som dnes vynechala, pretoze som neskoro vstavala, ale inak jem bud jogurt s ovsennymi otrubami alebo ovocie. Poobede ako olovrant nieco mensie pripadne jogurt podla chuti. Jem len vtedy ked je uz medzi jedlami aspon2 hodiny rozsiela citim hlad. Necvicim vela len asi 5 cvikov po 10krat. Nic moc ... nechcem aby mi rastli svaly. Viac sa pohybujem... chodim na prechadzky. Drzim Ti palce v chudnuti.

mir0slava

ahojte baby :) ja sa tiež prikláňam k názoru že s pohybom a stravou sa to dá :) budúci týždeň chcem skúsiŤ spinning známa odporúčala že perfektne pomáha pri chudnutí :) a hlavne prísť na niečo čo mi nahradí sladké aby som naň stále nemala chuť :-) aj keď dnes musím priznať že som mala tiež koláčový deň keďže sme behali od jednej návštevy k druhej :) inak baby chcela by som sa opýtať či niekto nemal z vás alebo npočul o niekom kto skúšal jedálniček na mieru... myslím tie vo fitness centrách kde vám ho zostavia s cvičebným programom...keďže to stojí dosť peňazí chcela by som vedieť či to má aspoň dobrý efekt :)

bisobela

jessical- tak to je super a to sa ti podarilo len tym, ze vecer uz nejes teda jes, ale jogurt a ryzu?? len tak dalej...no ja uvidim, skusim vecer nejedavat a hlavne teda cvicit, len ci vydrzim,ked vecer cloveku naviac chuti, ale myslim, ze ak to vydrzim taky tyzden, uz si ako tak zvyknem a pojde to. Moja váha v nedelu bola 80 kg, vážit neviem kedy sa budem, aby som sa zase nesklamala, asi az na konci mesiaca, aj ked viem, ze nevydrim :)

JessicaI

Ja jem aj po 17hodine, ale najviac do 20hodiny. Ked vecer citim hlad dam si nizkotucny jogurt alebo len ryzu so zeleninou alebo polievku. Snazim sa jest vsetky zdrave jedla ked som hladna. V septembri som mala 106kg a teraz mam 96,8kg. Chcem schudnut aspon na 77kg. Vsetkym drzim palce.

ahoj 000

Ja som mala vcera zravy den,dnes sa uz drzim, neviem ci po 17 hod vydrzim nic nejest. Chcela by som zaradit samozrejme cvicenie. A zdravo sa stravovat. Chcela by som dat dole priblizne tych 15 kg

bisobela

tak podme na to :) aj mate nejaku dietu? ja som uz vyskusala vsetko, ale uz som objedna vsetkych tych receptov a pod :) takze uz sa drzim na ranajky,obed a od 17:00 nic nejest, samoska cvicit cvicit a cvicit :)

MIR0SLAVA

tak čo sa týka mňa mám 21 rokov a na výšku 170 cm 83 kg. rozhodla som sa konečne pustiť do toho a schudnúť približne na 65 kg. môj doterajší jedálniček bol viac menej nezdravý založený na sacharidoch ( pečive ,sladkostiach,fastfoodoch ) hlavne a ovocie zelenina v ňom úplne chýbajú, ako aj pohybové aktivity.

pre bližšiu komunikáciu napíš mi prosím na mail :

mir0slava@centrum.sk

v maile nie je písmenko O ale číslica 0 :)