Kamarátka na chudnutie

mimma

Zuzanna dakujem. Potom aj ty sem hod niaky jedalnicek :-)
Kilecko dakujem aj tebe. A co sa tyka orechov su sice kalorickejsie, ale zas velmi zdrave. Skus si ich davat obden, to ti urcite neuskodi :-)

kilecko

Zuzanna ja som ta pochopila ,ze by si tiez chcela mat uz mesiac chudnutia za sebou ,ale vo vseobecnosti si niektori ludia ,ze chudnutie je na mesiac ,alebo 90 dni ,ale aj ja ked skoncim z 90 dnovkou zdrave stravovanie musi pokracovat dalej o tom to je SME TO CO JEME .A odmeraj si pas,boky a stehna zapis do zosita a kila a vypocitaj si BMI a postupne po kazdom mesiaci si mozes vpisovat svoje nove udaje aspon uvidis ako ti to ide ,niekedy je rychlejsi proces chudnutia inokedy pomalsi ja si to teraz mozem porovnat s dcerou .Ja si pisem aj znacku c.vzdy ked ten den zacvicim to aby som videla ako mi to ide ,alebo aka som lajdacka v cviceni.

Ozaj co si myslite o vlasskych orechoch ked si ich davam na rano na to ovocie ,nemam to moc kalorii ,ze su zdrave to je jasne ,ale citala som ,ze 7 orechov clovek spali za 40 minut cvicenia .

LadyZuzanna

kilecko
Áno ja som si vedomá toho že to nie je len na mesiac ale ja som to myslela tak že už by som chcela vidieť nejaké výsledky, že snáď po mesiaci už nejaké kilá dole budú :-) Ale to má motivuje, že skôr či neskôr ale BUDÚ :-) Budem si môcť znova obliecť čo chcem bez zakrývania tých faldov :-D No, ja som akurát docvičila, dala som si 45min, dobre som sa spotila, svaly ktoré zatiaľ nevidno ma bolia to je dobré znamenie hneď ma hreje pri srdci :-D Cítim sa super, idem si navariť Pu-Erh :-) A to písanie jedálnička je super, začnem s tým aj ja, ďakujem za tip ;^)

MIMMA skoré uzdravenie ti želám, inak, aj ja si myslím že máš dobrý jedálniček :-)
Krásnu nedeľu baby

kilecko

tak fajn MIMMA este ,ze to nebolo nic vazne ,ja som mala tiez nedavno problemy so zaludkom caj a suchy roztek myslela som si ,ze mam podrazdeny zlcnik a bola som na vysetreni a zlcnik v pohode.Dobre ,ze si isla k lekarovi aspon sa tu nebudeme dohadovat co ti je ,ale mala som tusenie ,ze ti nieco nesadlo ked si mala pocit nasyteneho zaludka .tak si navar cajika a oddychuj ,prajem skore uzdravenie .

kilecko

WINKI ked ja mam teoriu zvladnutu ,len prax mi niekedy chyba ,ale teraz sa stravujem dobre a tie vianoce ja neriesim vzdy si doprajem zivot je aj o tom ale je pravda ,ze potom ma uprava stravy neminie .Inac tu teplu vodu na rano pijem ,ale bez citronu .Akurat som docvicila a pijem pol litra citronovej vody ,este si dam 10 minut na steperi.
pecivo si davam ale iba tak krajec az 2 cerealneho toustoveho a sladkost kazdy 3 den mam to teraz v 90 dnej rozlisovacej diete mam pocit ,ze jem zdravo ,cvicim a hlavne chudnem pomaly ,ale isto.

winki

Na ráno teplá voda odstáta s citrónom, každý druhý deň psylium na ranajky zelenina, resp. ovocie. Na obed delená strava (maso nevyprážané, ryby) na večeru šatáty doma urobené. žiadne pečivo z obchodu, žiadne sladkosti, žiadne chipsy a iné hlúposti. Jesť s mierou a neprežierať sa a nepribrala som ani cez vianoce. Robila som si vlastný šalát a vlastnú rybu :D . Ku všetkým jedlám kopa zeleniny. Ovocie čo najmenej. Oriešky a biely jogurt, kefír. Sem tam aj pizza aj tortila aj cheesburge....ale vsetko s mierou. Cvičiť necvičím...neni času, keď bude budem aj cvičiť. Už rok si udržujem váhu na ktorú som schudla. A nemám pocit obmedzovania sa. Základom je citronova voda, zelený čaj a bylinkové čaje ako breza, púpava, fenikel, rakytník.....

mimma

Tak dakujem za rady od ba a kilecka
Dufam, ze to nebude nic vazne. Pomaly sa uz chystam na pohotovost. Tak potom sa ozvem

kilecko

ZUZANNKA vies chudnutie nie je na jeden mesiac je to na dlhsie obdobie a nie je to tak ani o diete ako sa spravne a zdravo stravovat .JA mam 175cm a zacinala som chudnut na 75kg ,ale minuly rok som mala 83kg a schudla som po vianocnom dopriani si na 67kg tie som mala uz v maji no na vianoce si ja vzdy a bez vycitiek doprajem jedlo ,vsak vianocne kila ako clovek rychlo nabere tak aj da dole ,len musi prestat s prejedanim a vratit sa k zdravej strave.TAK ako ty pijem aj ja cistu vodu a bylinkove caje a na vecer si tiez davam vodu s citronom ,nech sa mi tie creva troska scvrknu hihi .Inac zaciatky su pre mna tie najlepsie som plna odhodlania a elanu ,ale potom nastava kriza a cloveku sa chce lajdat tak a preto ma motivuje tato stranka a chodim si sem s kamoskami pokecat ,aby som sa drzala ,akurat som dopapala kolozvarsku kapustu jaaaaj mnamka aj bez maska .A ked sa mi to v zaludku troska ulahne tak pocvicim .Inac odkedy sa zdravo stravujem sa citim lepsie choroby ma obchadzaju ,asi z tolkeho ovocia a zeleniny a bylinkovych cajov .MY doma teraz chudneme spolu z dcerou zvlast varim ,alebo upravujem jedlo tak ,aby sme sa doma najedli vsetci a boli spokojny ,da sa to .I nac ja si doma do zositka vsetko pisem kazdy den co jem a potom sa inspirujem co mam varit robila som to aj minuly rok a teraz uz len sem tam pozrem co by som navarila ,sem tam pridam novinky,ktore mam tu od kamosiek ,alebo z prace od kolegyn.
Nezabudni ZUzannka uprava postavy nie je o jednom mesiaci je to dlha cesta ,ale ked je vola ,tak vysledok je fantasticky .JA som minuly rok musela vymenit cely satnik no bolo to dost penazi ,ale da sa aj dcerka mi kupila suknu ,druha bluzku a ten obdiv od manzela a aj inych chlapov kolegov dokonca aj kolegyne boli prekvapene s mojej premeny tak to STOJI ZA TO .
K TOMU novy uces ,lebo aj to patri k tomu ,zena jednoducho musi mat smrnc ci je mlada ,alebo skor narodena .
TAK Zuzanka nech nam to spolu dobre chudne ,dotiahneme to do uspesneho konca ,skor ci neskor ,ale BUDE TO.