Kamarátka na chudnutie

LadyZuzanna

Kilecko no radosť čítať to čo ty píšeš strašne dobrá energia ide z tých tvojich viet :-) A myslím si že sa pekne o seba staráš, mesiac je už za tebou, fuuuhaaaa, kiežby aj ja som si to mohla povedať že už mesiac sa pekne stravujem a cvičím, len tie začiatky sú najhoršie, :( aj u teba boli? a ty máš akú výšku/váhu? Pitný režim ja dodržiavam, ja pijem veľa a hlavne bilinkové čaje, vodu s citrónom a uhorkami na kolieska, zeleninku a ovocie mám tiež rada ken u mňa je problém pečivo, nejedla som ho asi pol roka a v novembri som zase začala a z toho mi tak rychlo stúpali kilá asi :/ Neviem ho prestať jesť... Ale musím inak neschudnem :-P

kilecko

BA ja som ti nieco pisala ,aby si tu nereagovala to urcite nie ,kazdy sem moze pisat ,ja som mala dojem ze ty MIMMU poznas ,vyjadrovala si sa tak osobne k nej ,ale vies co aj tak to nie je podstatne.Podstatne je ,aby MIMME bolo dobre .

MIMMA daj sa zdravotne do poriadku a prid sem na tuto stranku chybala by si mi,ty sice chudnut nemusis ,ale tvojim jedalnickom ma inspirujes inac tiez som presla na ovocne ranajky v 90 dnovke by som sa tak vlastne mala stravovat kazde rano 2 kusy ovocia ,no ked to mam z orechami a poliate medikom tam mnaaaam da sa to a nemam cely den chut na sladke ,citim sa super a ze vraj orechy su dobre na vlasy a nechty .

kilecko

ZUZANNKA ved ty si mlada slecna takze je samozrejme ,ze tvoj priatel ma tehlicky to ten moj po 50 uz tehlicky nema hi hi.Ale je spravne ,ze chces sa vratit k svojim povodnym kilam ,lebo s pribudajucimi rokmi budu pribudat cest vynimkam.NO cvicim si taku zostavu 20 minutovu komplet cele telo ,cinky doma aj mame ,ale su tak odlozene ,ze na ne ani prach nesada ,inac su manzelove ,ale ja sa tak narobym v praci ,ze cinkami sa mi nechce cvicit ,ale mam kamosky v mojom veku co cvicia z cinkami hlavne na chrbticu im to pomaha .V zime som aj chodila behavat na vahe som ani tak nesla dole ale svalstvo sa spevnilo v nohach som pochudla ,niekedy ,ale obcas skocim na steper tak na 10 minut a na rotane tiez trosku uz som aj kruh okolo pasa krutila to bolo dobre stale mi padal a co som sa ho nadvihala to bolo zhybov.Takze Zuzannka cvicit urcite ano a upravit si stravu ovocie doobeda a zeleninky vela dusenej surovej akejkolvek proste jest vsetko len mensie porcie a pojde to .JA mam terz 90 dnovu dietu ,lebo pri mojich dlhorocnych zlozvykoch a nespravnom stravovani som sa musela niecoho chytit inac v utorok budem mat uz prvy mesiac za sebou tak podam info kolko som zhodila kil. A dolezity je pitny rezim ja dam tak 2litre cistej vody z cajom denne.Tak nech sa nam dari spolocne ,doschudnutia.

kilecko

Ja sa neurazam BA ,ale osocovat ma ze mam nazor starej skoly no mam viac odzite ,ale nezname na to ze musim mat pravdu a MIMME by som urcite nechcela uskodit ak bolesti neustanu nech k lekarovi samozrejme ide ak ma podrazdene slepe crevo na to je dobre dat si studeny obklad .Ale neda mi BA ,mala som dojem ze ty Mimmu poznas pises ,ze to dievca si dietami nici zivot a hned si zareagovala ,ze je chora si tu prisla az tak necakane nikdy si sa do tejto temy nezapajala ,ale ide tu o MIMINE zdravie tak to nebudem dalej rozvadzat a najlepsie by bolo keby sa MIMma o svojom zdravotnom stave zdoverila rodicom .ty uz budu vediet co a ako .

MIMMA napis ako ti je ,prajem skore uzdravenie.

LadyZuzanna

kilecko
Jasné že nevadí :-) Mám 25 rokov, 164/65 :/ nič moc no a to som ešte v októbri min.roku mala 164/55, priznám sa, veľmi som papala. Ale dám to, verím si :-) S tými bruchami máš pravdu, no keby aspoň brucho mal, ale niee on má tehličky! :-D kilecko keď sa môžem opýtať aké cviky cvičíš? Ja tiež doma cvičím, stepper, a pár cvikov na brucho, zadok, nohy a mám aj činky tak sa snažím aj s nimi. Myslím že s cvičením by to malo ísť ľahšie... či? :-D

ba

este pre KILECKO ,neber to osobne ale nedalo mi to nereagovat,poznam jednu kocku co ozaj mala slepak,podla popisu.len prajem aby sa mimme nezhorsilo,nech si to da vysetrit cim skor

ba

kilecko prepac ale ved preto jej radim ist na vysetrenie lebo nie som lekarka ,tie bolesti nie su normalne a ty si jej radila ze to prejde,tak si to laskavo uvedom

kilecko

A ty BA ty si lekarka ,ano mam svoj vek a myslim si ze MIMMA je natolko vyspela a zosdpovedna ,ze vie odhadnut svoj zdravotny stav ak bude mat potrebu isto pojde k lekarovi a pisala ,ze jej je tak divne ,ze ma pocit prejedenia ved uvidi ,a neobvinuj ma ,Ano mam uz dospele dcery a viem co oni a ich kamaratky jedavali a preto sa mi zda ,ze MIMMA je normalne na svoj vek a su dievcata ktore sa prejedaju a aj tak vypadaju .MIMMA sa podla mna nenici a ani nedietuje ,lebo ked si precitas co jedla napriklad 31.1.tak to je uplne normalna strava az na to ,ze ja by som za prazenicou s rajcinami urcite nevolila kakao a na vecer tuniak no kolegyna mala z neho podrazdeny zlcnik ,ale inac ma stravu vyvazenu .MAM dojem ,ze uz ju tu obvinovali z anorexie ,ale to jej asi tie anorekticky zavidia ,ze ona pekne jedava ,keby vsetky anorekticky totiz ali taky jedalnicek ako MIMMA tak by tato choroba ani nebola to je moj pohlad stareckej skoly.