Kamarátka na chudnutie

Bealen

Ahojte dievcata,
Dost casto tu chodim a citam si co sa komu podarilo ako ste schudli a tak som sa rozhodla ze sa dam na chudnutie tiez, aj ked stale sa snazim jest zdravo, sem tam nieco dobre nie bzdy sa da sladkemu odolat :). Pozeram ze vas tu je cim dalej tym viac :). Inak dnes som nabehla na tyzdnovu dietu ktoru tu predtym spominala Ktovie tak snad nieco zhodim. Pekny den prajem

Helus

kilecko drzim ti palce,nech manzel cumaka potom na vahu.ja som mala tu piolievku,o 18,50 a som nejaka hladna,ale idem este uvarit zazvorak,a hajde do postele.na zajtra mam nachystanu misku ovocia do prace.

kilecko

Andreaa33 ja nepouziva ziadne vyzivove doplnky ja som za zdrave stravovanie a k tomu pohyb nemyslim nejake extra cvicenie ,ale pocvicit si treba na spevnenie a pitny rezim je dolezity ja tie 2litre denne vypijem naucila so sa to a snazim sa to dodrziavat .

TAK 10 minut na steperi odcvicene dievcata spravym za tych 10 minut tak 850 krokov co staci mi to,ale netreba sa silit,dala som si na vecer pol litra vody citronovej nech sa mi ten zaludok trocha scvrkne hi hi

A pridaj sa k nam Andrejka ,treba zhadzovat kila kym je este zima na jar ,ked odhodime bundy budeme uz light.

DOSCHUDNUTIA

andreaa33

čaute baby! veľmi ma vaše odhodlanie motivuje, takže asi sa do toho chudnutia pustím s vami! inak by ma ešte zaujímalo či používate aj nejaké výživové doplnky! ja rozmýšľam, že si odtiaľto nejako objednám: -odkaz odstránený- čo by ste mi odporučili? ďakujem a a držím palce!

kilecko

Helus ,ja mam pocit ,ze ked som cez vianoce behavala ,ze mi spevneli nohy aj teraz ked cvicim nemam pocit ,ze dako chudnem skor sa telo spevnuje v mojom veku nieje take mlandrave a z dnesneho jedla dala som si este jablcko teraz nemam dojem ze vela schudnem musim to dodrziavat presne ,lebo sa mi kila nepohnu ten chlebik by som mala iba vtedy ked ho mam jest .A manzel mi akurat povedal ,ze uz isto nebudem mat tych 67kg ,no tak to ,ze mi neveri tak ani nevie ako ma tym riadne nastartoval teraz mam este vacsiu motivaciu ja mu tu cislovku na vahe ukazem ,doschudnutia.

Helus

Ahojte kocky.
Kilecko ja by som este potrebovala schudnut,ale nejako to nejde.na obed bolo pecene kura+ varene zemiaky+ kysla uhorka,ranajky 2 mandarinky,desiata 1 mega jablko,a vecera bude ostrokysla polievka idem ju varit akurat.U mna chyba cvicenie,a to co cvicim,telu je malo,ale nestiham chodit na skupinove cvicenie.Prajem este pekny zvysok vecera,a rano hajde do prace.DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY.

kilecko

Ahojte,tak som dievcata docvicila ,no pozeral na mna manzel s dcerou a smiali sa ,ze cvicim starecke cviky no vsak uz nemam 20 a ze to necvicim dobre ja mam taku zostavu a so presvedcena ,ze mi to ide fajn a nevadi som na ich reci imunna aj so sa zasmiala a nech si to vyskusaju a potom kritizuju a manzel ,ze je zvedavy na vazenie a co nech sa pozrie na svoje brucho tiez by mu nezaskodilo pocvicit ,ale on ze nepotrebuje ,ale ja si pockam a budu pozerat chlapi po mne a chvalit cudzi to bude zas nervozny ,ked so chudla minuly rok tak uz nechcel ,aby som dalej chudla a videla som na nom ze aj ziarlil ,ale zdrava ziarlivost nezaskodi a co z toho plynie kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie a potom mu pripomeniem ,ze tu super postavu mam z toho stareckeho cvicenia .

Dala som si borscovu polievku sama zeleninka dusena s cviklou a som fajn najedena hlavne ,ze mam nieco teple v zaludku a na zajtra masko bielkovinovy den .

Dnes dam este steper 10 minut ,von nepojdem bola som sice dnes uz ,ale len psika vyvencit ,inac ked som cvicila na koberci skakala okolo mna a chcela sa hrat ,potom mi vyskocila na prsia a vsetci sa smiali,no cvicenie ako vidim spaja u nas celu rodinu takze len mi treba cvicit a z usmevom dalej zajdem ,doschudnutia.

kilecko

Ahojte,
MIMMA a ked chodis do skoly nemala by si lepsie to pecivo na desiatu na vecer je tazsie stravitelne ,ale necham to na teba ty si rozumies.
HELUS ty uz ani schudnut nemusis ,tvojmu telu je dobre stravovanie mas vyborne ,pohyb mas tak ti treba len udrziavat sa a kedze vo vasej rodine mali skoro vsetci nadvahu tak ty si popri nich jak modelka bud spokojna a nadalej si udrzuj vahu .
Dievcata ja dnes vitaminovy den ,ale porusujem rano celozrnnu fit bagetku s bielou redkvou a karfiol a este si dam kasu s ovocim a na veceru jablko s mrkvou a doma sa pecie kuriatko,plnka ,ryza no mozem sa len nadychat ,ale co vianoce si vyberaju svoju dan som s tym zmierena ,ved 90 dni zo zivota je nic a samozrejme ze potom budem pokracovat v zdravom stravovani a este dnes 20 minut pocvicit a dam 10 minut steper ,tak doschudnutia kamosky.

Helus

ahojte kocky ja som dneska bola u otca na navsteve,a potom doma upratovanie+ varenie ateraz vecer prechadzka ale som dobre vymrzla.Ja som stale rovnako nic nechudnem,ale ani nepriberam,asi sa mi zasekol organizmus,stale rovnako od toho aprila asi.dievcata prajem vam pekny zvysok soboty,a peknu nedelu.