Kamarátka na chudnutie

mimma

Kilecko, pecivo jem. Ale nie rano. Na veceru cca 3-4x do tyzdna
R: ovocny salat: banan, jablko, mandarinka
O: zeleninova polievka, spagety, smotanovy pohar
V: krajec chleba so sardinkovou omackou

kilecko

Ahojte , dievcata tak na veceru nakoniec neboli kolaciky ,ale zmrzlinka.JAJ ,ale je vonku zima ,teraz by som ani na prechadzku nesla brrrr,ale inac som rada ze sa ochladilo .Zajtra mam vitaminovy den takze len zeleninka a ovocie ,no co uz tazka nedela .

kilecko

Ahojte,
ZUZU ,ja som zacala chudnut z tejto vahy ,vysku mam 175cm akurat som starsia mam 47 rokov ,ale v chudnuti to neznamena nic ,drzim ti palceky ,chce to fakt len VYDRZAT tych 8 mesiacov a uspech sa dostavy.
Dnes na rano fit zemla s maslom ,potom mandarinka a obed cestoviny s brokolicou a vecer kolaciky .
Treba mi ist este 20 minut pocvicit a samozrejme dodrziavam pitny rezim bez toho to nejde .
Mimma chyba mi v tej tvojej strave pecivo ty rozky a chlebik nejes ,hlavne rano inac strava dobra vyvazena .
Inac ZUZU ,aby som ta nemylila s mojim jedalnickom ja tu mam jedina 90 dnovu dietu ,ale ostatne kamaratky tu chudnu kazda svojim sposobom ,ktory im vyhovuje ,podstatne je ,ze sa nam dari,ja budem mat prve vazenie 4.2. no som zvedava ,ale citim na obleceni ,ze kila idu dole .
Helus ty mas volny vikend ,tak si ho uzi .
DOSCHUDNUTIA

Helus

Ahojte kocky.
Vitam medzi nami zuzu118,a drzim palceky v chudnuti.Ja som prisla z prace,a zjedla som 4mandarinky,hladna som bola,a strasne sa mi ziadalo nieco kysele,teraz som si vas precitala,a hajde spinkat.doschudnutia kocky.

mimma

R: smoothie (banan+stava z ananasu) - mnam mnam!!
D: 2 mandarinky
O: wrap s kur.masom, zeleninou, dresingom, cheesecake
V: 2x trojuholnik pizze

zuzu118

výšku mám 170,75kg váha vek 22 :-) plánujem teda chcela by som to schudnúť do 8 mesiacov, čo myslím že nieje nereálne, upravila som si stravu napr. dnes na raňajky som mala musli s mliekom,olovrant jogurt a mala mandarínka, obed pečený losos s brokolicou desiata velke jablko a na večeru ešte neviem čo si dám :-) hl.chcem dodržať jedenie zdravého v menších porciach a 5x denne :-)

kilecko

oprava tak na zaciatku zemiaky nesolim ,aby sa nepripiekli ,ale az na konci solim ked uz su skoro hotove .

ZUZU a aku akoze dietu ides mat a kolko mas rokov,vysku a vahu a za ake obdobie chces tych 15kg schudnut,napis,dik.

kilecko

Ahojte ,
Helus liec sa a bylinkove caje pi a tie pecene zemiaky som dnes mala mnaaaaam nakrajala so plny plech zemiakov poliala olivovym olejom posypala americkym farebym korenim dala som medzi to 2 cibule nakrajane a 2 strucky cesnaku, kmin, nesolila som ,ze sa to nema na zaciatku ,ze sa potom zemiaky nepripaluju zo spodu a nakoniec ked som zemiaky dopekala tak som dala maslo a platky oravskej slaninky no ta vona dievcata a k tomu som robila zemiakovu kremovu polievku aky pekny skrobovy den a som riadne najedena ,zajtra mam cestovinu .
Dnes som aj 20 minut cvicila, no ide mi to chudnutie pekne a ze dieta a vyvaram akurat jasne ,ze slaninku som si nedala ,ale treba aj ostatnym dopriat co nepotrebuju zostihliet .Doschudnutia dievcata a treba nam len vydrzat cesta je dlha ,ale stoji to za to ,tak pa kamosky.

žužu118

ahojte ja od dnes,štartujem moju "dietu" dúfam že mi všetko pôjde podla plánov tiež mám plán schudnúť 15kg :-P

Helus

ahojte kocky,ja som uvazovala,co si spravim na obed,a napadli mi pecene zemiaky v trube,a citam,ze kilecko to mala vcera tiez.Spravim polievku zo struhanej zeleniny,a hajde do prace.priatel ma rezne+ zemiakovy salat,a ja take co mne chuti.vikend mam mat volny,ale lezie na mna choroba,hrdlo ma boli a smrkam,dotujem sa vitaminmi,tak hadam to odozeniem.DOSCHUDNUTIA KOCKY.