Kamarátka na chudnutie

carey

No nie je to take lahke ako si myslis, lebo on robi kazdy tyzden inak, mava aj poobedne, to sa vtedy skoro vôbec neda. Utorky, stvrtky tiez nie, to chodim domov o 21.00 a on si chce tiez oddychnut a ked budem v praci onedlho tak neviem len po robote raz za cas.

Maoam

Carey, v podstate sa musi vychadzat z jeho prac. casu, usudzujem. Ale tak kym zijete v jednom meste (hoci väcsom, co sa rozlohy tyka), je to ine, ako keby vas delilo cojaviem 100km, tak zije tiez vela ludi.
Tak snad sa vidite aspon 3x tyzdenne, teda to je snad mozne, napriek jeho praci, ked ratam aj vikend, to by bolo take 'normalne' v mojom ponimani.

carey

Ahojte, vitam Erku medzi nami. Ja citim ze na mna daco lezie, necitim sa nejak dobre. Maoam myslela som to tak, ze ked spolu nebyvame je to tazke zosuladit. On byva na druhom konci BA ako ja, tak neni to lahke. Ale sak za chvilu mame uz skrinu aj postel, tak pomaly ale isto sa to zmeni. Idem si prepisat homework :D a trosku sa ucit. Este mi chyba doklad z uradu prace, sef mi slubil ze mi da vyplatnu pasku, ale neozval sa, tak som mu teraz mailovala, ze ju potrebujem, snad sa ozve. Ja som si dala na ranajky pol bananu a ovsenu kasu, ale ani to mi nejak nechutilo, tak enviem

Helus

kilecko,ako sa hovori,nekdy nie je neskoro,aj ja musim zapriahnut moje kone,a zacat riadnecvicit,zajtra idem k internistovi,na preventivku,som zvedava ake budem mat krvne,uz som 9 mesiacov na bezlepkovej strave,a u neho sombola este pred stanovenim diagnozy.vzdy som bola chronicky chudokrvna,a nevedel zistit preco,vsetky vysetrenia boli dobre.dobru noc musketierky.

kilecko

dievcata akurat som prisla z posilky a sedim pri cajiku pol litra ho mam tak ja teraz denne vypijem 2,5litra tekutin som dobra a to som si kedysi nevedela ani len predstavit pamatam sa na casy ,ked som sa ucila pit kazdu hodinu 2dcl vody no clovek ked chce tak to aj dosiahne ,chce to len pevnu volu.

Helus snazim sa ,ked som si tie kilecka nabrala musim sa ich aj rychlo zbavit a ked sa zhodia zimne bundy ,no len zima akosi chyba budem mat uz vytuzenu postavu tych 90 dni vydrzim v pohode a na jar sup a za odmenu si kupim nove rifle ,alebo nieco pekne na seba treba mi satnik doplnit minuly rok som zacala tak tento rok budem pokracovat netreba mi v skrini velkych veci musim sa do tych novych veci co som si nakupila tento rok zas doformovat ,ale ja to dam ,skoda ,ze ma to takto nechytilo predtymi vianocami nemusela som tolko teraz zhadzovat ,ale stale to je dobre ludia maju aj viac kil a nie a nie sa rozhybat ,ja ich normalne nechapem ved cely zivot nieje len o prejedani aj ja sa lubim najest ,ale treba si povedat aj DOST,joj ale som sa rozpisala tak dobru noc a doschudnutia

mimma

R: zelene smoothie
O: 3 toasty s kecupom, XXL palacinky
V: zelene smoothie
Dnes dost chudobne, ale cely den som bola mimo domu

Helus

Ahojte dievcata ja som dnes na veceru mala jogurt+kukuricne lupienky,a teraz pijem cajik,nejaka mi je zima.kilecko tebo to ide dobre.Ja sa zajtra chystam do obchodu kupit nieco zelene,a v piatok si chcem skusit spravit smootie z jablka+bananu+nieco zelene.zaujala ma ziva strava,ale nemam doma dobry mixer,tak skusim v mojom ponornom vyslahat.

kilecko

AHOJTE ,ERKA tak som rada ,ze si medzi nas prisla ,dievcata pozvala som Erku medzi nas bola na teme chudneme 90 dnovka ci tak dako je to 38 rocna kocka vaha 78 a vyska 165cm ,prepac ale predstavila som ta dievcatam tak spolu vsetky pochudneme a pokecame.

Helus ,no mas to tazke ,ale ako ta poznam ty nieco isto vymyslis ,ty budes jak micurin ty nejake pecivo dobre upecies ty sa nevzdas ,tak drzim palce.

CAREY no a kolko eur by ti prepadlo v tej posilke a skus pocvicit doma a neboj vsetko stihnes aj pracu aj anglinu aj priatela a ked pridu deti aj tie ako my a este stihnes aj chudnut ,vidis ze mi tu starsie to tu zvladame Helus este aj svokru opatruje aj vnucence ma a vsetko stiha aj priatela a co sa tyka

MIMMI v 90 dnovke je tiez na rano iba ovocie ,je mlada asi jej to staci ,inac mne sa to na mlade dievca zda dobre nenaberie kila ,ale ani nic nezhodi ,lebo je chuda ,tak na udrzanie vahy dobre ,keby som sa ja tak vedela stale stravovat ,ale u mna nabehne nekontrolovatelne jedenie a potom sa musim 90 dnovkou vratit do normalu.

DIEVCATA dnes idem do posilky ,no nechcelo sa mi ,ale idem dnes som mala masko a zeleninu a zajtra rano ovocie banan jablko no to budem hladna potom mam zemiaky a zeleninu taky salat som si kupila a pobede si spravim v parnom hrnci zemiaky a calamadu si dam k nim .

DOSCHUDNUTIA

Maoam

mimma, tento aspekt chapem, lebo sama patrim medzi ludi, ktori doobedu do seba toho vela nedostanu, ja som skor typ,ktory sa rozje poobede a vecer :D