Kamarátka na chudnutie

mimma

Maoam, ano presne tak. Jem vzdy doobeda iba ovocie. Vyhovuje mi to tak, je to aj prakticke, kedze chodim do skoly, tak si zoberem iba 2 kusy ovocia a idem - zabere to malu casu.

Maoam

Carey: preco teraz zanedbavas priatela?

Co sa Miminho jedalnicka tyka, je jasny na prvy pohlad - doobeda jedava iba ovocie alebo smoothies, proste surovu stravu, robi to vela ludi, je to dobre pri detoxikacii, kedze doobedu telo odburava najviac toxinov z tela...a myslim, ze si tym udrziava aj hmotnost, co tiez robi vela ludi.

Helus

kilecko ja nemozem ani omrvinku chlebika,este v ten den,alebo dalsi mam bolesti pod rebrom,a tam ze su creva,tak sa aj zistilo kvoli tym bolestiam,ze mam celiakiu.Ale mam doma nakupene burizonove chlebiky,a knuspi platky,tak prezijem usat,to viem iste.bez chleba,ale nejake zemlicky este budem skusat,to viem iste.dnes budu spagety na obed s olivami+cesnakom+ hlavkova kapusta,a vecer rotoped doschudnutia kocky.

erka2412

Ahoj baby . tak ak môžem pridám sa aj ja ku vám na pokec o chudnutí . Ja som sa dala na 90 dnovku . Mám za sebou 5 dní a dole asi 2 kg. Dúfam že to tak pojde aj nadalej . Viem že nie stále ale aspon kým nedosiahnem čo chcem . To je aspon 10-15 kg ale ciel je -18 kg. Tak mi držte prsty.
Erka

carey

ahojte, dakujem za povzbudenie s tou posilkou to ale vidim dost cierno, podla mna uz skoncili a hotovo...mala by som si zacat hladat inu, ale tuto v okoli uz blizo nic nie je. Ale aj tak neviem ako vsetko skombinujem, ked zacnem pracovat tak este anglina do toho 2x do tyzdna, chudacik priatel toho zanedbavam uz teraz, uz aby sme spolu byvali inak neviem a este cvicenie...no sak dako bude. Mne dnes od rana nie je dobre, boli ma brucho, no ale idem sa ucit anglinu, tak pekny den.
MImma ja dost casto zasnem nad tvojim jedalnickom :D no ale nic vzlom, ked ti to takto staci, tak ok.

kilecko

Ahoj Mimma dobre si ma inspirovala rajcinova polievka navarim a to volske oko na clebik s kecupom no ked budem mat bielkovinovy den hned to skonbinujem este spenat s vajickami a tych 10 saloniek ako sa to zle cita ,ale tiez som to nemavala problem zjest ,ale teraz nie tiez mame doma este 3 baliky neotvorene ,ale manzel ten zje to nebude problem .
doschudnutia

mimma

R: zelene smoothie
D: 2 jablka
O: paradajkova polievka, spagety s kecupom, 10 saloniek
V: volske oko s kecupom, rukolou, chlebom

kilecko

Ahojte dievcata,ja dnes po praci doma totalny relax doslova sunky valam ,ale aj to treba som akasi vycerpana a poobede prsalo ,dnes vitaminovy den sama zelenina a ovocie hura zajtra bielkoviny mnaaam ja som zvedava kolko dam dole kg ,ale musim vydrzat do prveho vazenia aj manzel mi vravel ,ze nemam sa vazit no tak vydrzim,ale ta zvedavost som jak male decko.

CAREY neboj sa z tou posilkou sa to isto vyriesi,hlavne ,ze tu pracu mas .

Helus no ja neviem ty to mas tazke z tym pecivom a kedysi si bola s priatelom v restauracii a tam mali chlebik ,co ti neskodil ozaj ,keby si si dala taky cerealny cierny 1 krajcek ,alebo daky iny chlebik myslis ,ze by ti bolo zle aj z jedneho kuska ,vyskusaj skus u dcery ked budes ci na nejake pecivo nenarazis na ktorom si pochutis.

Helus

carey super dari sa ti zrobotou,a mozno dostanete nahradnu posilku,kde si budete moct vycerpat vstupy.ja som prisla domov,a pijem kavu+ caj.A idem si dat ostrokyslu polievku.

carey

Ahojte tak ja som si dnes bola vybavit potvrdenie od lekara kvôli praci a tiez som bola pozriet posilku a stale zavreta, uz to vidim tak ze ju mozno ani neotvoria, ako clovek ma v tom prachy a toto, stve ma to strasne, este si tam aj zavolam co su toto za sposoby, ked ani neuvedu dovod ani nic.
Idem sa najest a pozriet anglictinu.