Kamarátka na chudnutie

Helus

kilecko mne bolo zle zo zaludka,od toho chlebika,a samozrejme si kupujem bezlepkovu muku,ale tie muky obsahuju vela skrobu,ale ani bezlepkovy kupovanychlebik mi nechuti,v ustach citim samy skrob kedho jem.Ale zase vyskusam zemlicky,ked budem mat chut nieco skusat,len teraz nie.ja som poobede pila 1/2 litra pu-erh,a teraz mam zazvoracik doma struhany,kazdy vecer,tak som na neho priatela naucila,ze bez toho vecer nemoze byt.Jaho varievam aj o 23,30 ked pridem zpoobednej.musketierky dobru nocku vam prajem.
Kileckoveru dneska si mohla mat na veceru makovnik,a ked mas cestoviny,tak si pametam,ze to mohlo byt s makom,to pisali na nejakej 90 dnovke forum.

kilecko

Helus aj ja som tuto noc zle spala od pol tretej hore aj dcera hovorila ,ze uz od 4 hore no dnes hadam dobre zaspim ,tak posilku mam 1hodinu za sebou este tam mam par vstupou a uz budem cvicit doma nechce sa mi chodit hore dole je to tam biedne vybavene ,inac ja do prace aj z nej chodim pesi mohla by som aj autobusom ,ale skoda penazi a aspon mam pohyb.inac rano by som mala jest ovocie ,ale ked mam rannu tak ja dievcata jedavam rano krajec chlebika so zeleninou rajcina ,redkvicka a tak ,lebo len z ovocia by sa mi tazko robilo ,ale snazim sa tu 90 dodrziavat zajtra vitaminovy den mam ho rada ,lebo sa nevari ,ale ani moc mi zelenina a ovocie nechuti no masko je masko ,ale v pohode vydrzim a dnes tie kolaciky no tesila som sa ,ale poviem vam dojedla som ich a mam dost ,ze by sa mi uz ten zaludok stahoval hi hi .Som sama zvedava kolko dam dole za mesiac .
Helus tebe bolo ,zle z toho chlebika co si piekla ,alebo si len tak nemohla spat .A ak si pecies pecivo ,aku muku si kupujes to je nejaka specialna ,ved z tej by ti nemalo byt zle .

MIMMA pekne papas.

Ozaj dievcata ,kde by som mohla zaradit mak v 90 dnovke ,myslim k akemu dnu .Co tak cestovina s makom ,slo by to a akurat ma napadlo ved na veceru by som mohla namiesto kolaca kus makovnika .

DOSCHUDNUTIA KAMOSKY

mimma

Ahojte
Kilecko to welness, kde sme boli je v senci
Carey dakujem :-)
R: zelene smoothie
D: 2 jablka
O: zeleninovy salat s fetou
Ol: 1 kus kolaca, polka margot
V: ovsene vlocky s nastruhanym jablkom

Helus

aHOJTE KOCKY MOJE ZLATE.
Carey drzim palceky,vidis hned mas den lepsi,
Kilecko super ti to ide.Ty si nastartovana na dobrej ceste.Mne je uz lepsie celu noc som nespala len pozerala na hodiny,ale chleba nechcem ani vidiet,dnes som si kupila kukuricne lupienky,a burizonove platky.ked ani kava mi nechutila,tak to je co povedat,ale uz je dobre.Pekny vecer vam prajem musketierky.

kilecko

Ahojte dievcata,
CAREY tesim sa s tebou vidis a uz mas vysledok pozitivneho myslenia.

Ja som dnes mala cestoviny ,ale delim si to na 2 krat ,lebo 12dkg je pre mna vela naraz zjest tak v praci vacsiu polovicku a ked som prisla z prace dojedla som ich a na veceru mam kolaciky mnaaaam to mam super dietu ,ale fakt to mam vzdy ked je uhlohydr.den si dat na veceru kus torty,alebo 3 kopceky zmrzliny a ja dojedam suche vianocne kolaciky budem ich mat dnes na veceru 5 ks a kavicka ,inac dnes som vypila 2litre vody a to chcem ist este dnes cvicit tak pol litra dam este ,som spokojna zo sebou,tak doschudnutia kamosky

carey

Ahojte, tak mne dnes volali asi z budúcej robotky :D huraaaaaaaaaaaaa maju mi poslat nejake doklady co si musim vybavit, tesim sa, ono to asi fakt vyjde.
Kilecko dakujem za pochvalu, snazim sa, dnes idem podla jedalnicku som si presne napisala co budem papat. Na desiatku budem mat trochu z tych susienok domácich a hrozno a neskor hovadzie masko s ryzou :)
Mimma aj z teba sa tesim, dufam ze to takto bude pokracovat, ze z tvojho pisania pojde pozitivna energia.
Helus asi si potrebujes oddychnut, tak snad dnes bude lepsie

Helus

kilecko mne tie chleby nechutia,ale 1x som piekla a bol celkom jedly,ale tento ze je super,ale mne nejde,a dokonca som vracala po jedle,vobec mi netravilo,a teraz som jak vygumovana,ale uz som v posteli,zaludok ma boli,nechcem chleba ani vidiet.Doma tiez rodine pripravujem desiate z klasickeho chlebika,a nic mi to nerobi,ani ochutnat netuzim.idem spat dievcata dobru nocku.

kilecko

Carey sikulka a nielen kvoli peceniu.

MIMMA vyzaruje z tvojho pisania spokojnost ,len tak dalej a jedalnicek fajn som rada ,ze pises co jedavas niekedy sa inspirujem .
A to welnes je v Blave napis o tom nieco ,zaujimalo by ma to.

Mam vas rada dievcata ,sme tu fakt dobra partia.

mimma

Ahojte, tak ja dnes:
R: zelene smoothie
O: velka bageta s kur.masom, syrom a zeleninou, cokolada
V: zeleninova polievka, zemla s cherry, sunkou a fetou
Boli sme dnes na obed s priatelom vo welness na 3 hodky, tak som konecne oddychnuta :-)

carey

No tak ovsene susienky su vyborne podla mojej rodinky, ja si dam az zajtra na desiatu, som rada teda uz mi to pecenie aj ide :)