Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte dievcata,dakujem za podporu a veri ze si tu budeme pisat len pozitivne .

Ranajky mam uspesne za sebou rano pohar cistej vody to budem mat stale a ako so pisala mandarinka a pomaranc pol litra caju bylinkoveho no a na obed dievcata opravuje treba zjest cely prirodny rezen a na veceru len polovicku z rezna uz ho mam vysmazeny na olivovom oleji a z dusenou kapustou a zapijem vyvarom lebo tak sa to ma dnes som rano zas studovala knizku .

Vaha moja zaciatocna 75kg

Helus

ahojte kocky,ja som si vcera robila tie pecene jablôka a su velmi chutne.teraz idem porobit domace prace a hajde do prace.Na obed budu spagety so paradajkami,na olivovom oleji s cesnakom.pekny den vam prajem.

Maoam

Mimma - nikde nestoji v mojom texte, ze som ta vyhlasila za PPP, uz sme sa o tom bavili, kedze ju ma tvoja sestra, si nou denne konfrontovana, to je cele

nie som vestec a to, cim trpi alebo netrpi clovek na druhom konci vie iba on sam/ona sama

akurat som pisala, ze s PPP-zenami mam dost bohate skusenosti, to je cele, mam na to 'nos', co vyplyva zo skusenosti a pozorovacich schopnosti

Mimma, ty vsetko vztahujes hned na seba, viem, si este velmi mladucka, ale aj to ti robi problemy. Tu to s tebou NIKTO nemysli zle.

Baby su tu pre teba, kazdy mame nejake problemy, niekto mensie, niekto väcsie, niekto masivne a sama uvidis, co zivot prinesie, ake veci sa mozu stat a ako sa s tymm clovek potom 'smie popasovat'.

Mozno ti vadi moja priama rec, ale to nezmenim, aj tak si myslim, ze sa drzim v hraniciach, kedysi som bola podstatne 'tvrdsia', ale tu fazu mam za sebou, lebo nikam neviedla, vzdy som bola za najhorsiu ja, hoci niektori ludia roky brali pomoc a nakoniec som z toho ja vysla ako posledny debil. (to nie je pisane o tebe samozrejme)

A tak to uz nerobim.

Keby si ju aj mala, ja osobne by som ta nikdy za to neodsudila, pretoze za tym je pribeh. Ak ju nemas, je fajn, ale ma ju tvoja sestra, cize vo vasej rodine nieco nie je OK. Ale kludne mozes aj do mailu, keby daco, nechcem to tu rozoberat.

Carey - ja si myslim, ze ty by si sa mala chodievat pravidelne prechadzat do prirody, natankujes kyslik a upokojis sa, kedze si od prirody stresor, mohla by to byt pre teba vyborna kompenzacia....vela ludi to robi, hlavne ti zijuci v mestach.

Stres, hluk, vkuse daco, priroda je proste pravy opak.
Tak to rob pravidelne, teda ako cas dovoli a fotky som dostala, zlate ste :-).

Vyzeras velmi spokojna a to je super.

Kilecko: tak drzim palce v diete, daj potom priebezne vediet parametre, aby sme boli v obraze :D.

Helus

Ahoojte musketierky,vidim,ze kilecko uz nabieha na 90 dnovu dietku,drzim palceky,aj ja mam na ranajky upecene jablcka,a ked bude hlad,tak si dam pomarance.Ja dietu nedrzim ziadnu,len uprava stravy+ cvicenie.a v sobotu chcem ist s vnuckou na turu.tak drzim nam palceky.DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY.

mimma

Ahojte baby. Tak ja som posledne dni jedla tak vianocne. Od zajtra planujem nabehnut uz na normalnu stravu + pohyb.
Carey, aj ja som bola dnes na dlhej prechadzke s priatelom, byvam na kopci, cize sme videli krasny zapad slnka. Po prechadzke som mala uzasny pocit, ze nieco pre seba robim :) urcite si to este zopakujem
A ku Alici len tolko.. ok, mysli si co chces o mne.. ale viem, ze kocky tu ma chapu a dobre vedia ako som na tom bola.
A maoam nevedela som, ze aj ty si to o mne myslis...

kilecko

Ahojte dievcata tak moje posledne spatne stravovanie a teraz uz len zdravo idem na to a ked si poviem ze to dam tak aj vydrzim to by doma bolo posmeskov a to im nedoprajem.

Inac ja od zajtra do prace a to mam 1 hodinu chodze a tie brusaky to len doma kondicne a rotana tiez nenasilne ziadne otocky a neublizia mam dojem ze to ani nieje na chudnutie ,len ma clovek pocit ze sa hybe ,to prave orechove by bolo v posilke ,ale na to nemam cas a ani peniaze ,ale este mam volne vstupy tak na 8 krat tak to este vyuzijem,myslim si ze v mojom pripade je to hlavne o strave.

tak rano sa odvazim a pomeram a nedavam si ciel kolko schudnem ,ale potesilo by ma mat 67kg menej nie a najviac tak 68kg ale ak schudnem bude to tazke zas udrzat tak doschudnutia musketierky a verim ze sa nam spolocne podari zhodit kilecka

carey

Maomka hej pravdu mas ako vzdy :) my sme dnes boli 2,5 hodky v lese a uzasne to bolo, pokecali sme, pokochali sa prírodou, inak mozem ti poslat aj foto, kamoska daco fotila :D a super sa citim, fain unavena, fakt uz nebudem sa stresovat a budem sa hybat a verim ze to pojde

Maoam

caute baby,

Kilecko: tak drzim palce do boja, ja 90dnovku poznam iba z pocutia, ale ak ti sadla vlani, asi si na nu ten spravny typ, tak davaj priebezne vediet miery atd.

Carey cauko, pohyb je velmi dolezity, ja som tiez taky typ, po tychto tyzdnoch prezierania akurat vela pohybu treba, to vytrasie kazdy, inak citala som tusim vcera niekde nejaky clanok pomimo, ze lepsie denne svizna polhodka, ako sa nutit do dlhotrvajucejsieho cvicenia ako fitko a Co., lebo clovek, ked to nedosiahne, nema cas a pod,nestiha, iba ho to frustruje, kdezto na dennu polhodku-hodku sviznej chodze sa da navyknut ako na pitie, proste je to uz automatika a je to super pre cele telo....a pekne po schodoch, ziadne vytahy a Co.

komu netreba, fakt nemusi platit fitko a pod., ked ide o par kg alebo co

Kilecko - este k tebe, ty pises o brusakoch, rotani a Co., nie som odbornik,a le skus radsej kardio veci, bicykel, rychla chodza, plavanie, ovela lepsie to totizto spaluje tuk, to co robis ty, je skor posilovanie a rotana je zla na chrbticu

myslim to v dobrom, staci polhodka parkrat tyzdenne plus uprava stravy a do leta to das, co chces

carey

Ahojte tak ja som dnesne poobedie stravila v lese s kamoskou, sli sme sa prejst bolo to vyborne, teraz som prisla domov :) normalne sa tesim. Kilecko no drzim nam palce nech to ide dolu, ja som teraz v takom divnom stave, nechce sa mi to chudnutie riesit, jednoducho budem sa viac hybat a hotovo. Dnes som si skusala otcovu bundu a bola mi uzka na bokoch, ledva som ju zapla, inak mi bola velka, no tie moje boky tucik sa tam tak s radostou uklada :/

kilecko

ANO ten chlebik mne chuti je cierny a je tenko pokrajany,a vaha ze sa zastavila to tak niekedy byva to nas telo tak skusa ,ci sa nevratime k prejedaniu neboj ono to pojde dole a treba aj pohyb,inac ne minuly rok isla vaha prvy mesiac vela dole a potom uz tak pozvolna a naopak dcere tak prvy mesiac menej .ale ide to len treba vydrz a ked clovek aj schudne je obtiazne to udrzat aspon pre mna to je tazke ,ale vratim sa teraz k rozunemu stravovaniu a sama som zvedava ako to pojde tento rok ,no budem si robit zaznamy a porovnam .