Kamarátka na chudnutie

Maoam

Mimma, u teba to bolo jasne, ale pisala tu este ina baba s podobnymi parametrami. K tomu tvojmu nemam komentar, to je drzost...a tie listky take drahe, boze.

mimma

No baby, mam taky pocit, ze hovorite o mne, aj ked nepriamo...
Vy viete preco som tolko schudla, tak dufam, ze chapete moju terajsiu vahu. Inak ja mam hore tiez M, nohavice 38.

Maoam, no tak teraz to je ok, aj ked silvester bol onicom, aspon pre mna. A baby, k tomu darceku - dala som mu 2 listky na koncert na ktory isiel so svojou mamou. Ja toho spevaka ani nepoznam, ale viem, ze on ho ma rad a zistila som, ze aj jeho mama, tak tam zobral ju namiesto mna... koho by toto nenastvalo :D

Maoam

Twelwe, sama na sebe, prisla som intuitivne na to, ze neznasam lepok (ok, stopy ano, obcas male mnozstvo ano), taka Helus ho nesmie vobec, ale ona ma aj ine intolerancie.
Jasne, ze ho obcas prijimam, oproti minulosti je to ale suvix a drzim si vahu, hoci jem ako drevorubac, aj sladke.

:D

ale trva to nejaky cas, u teba ide o par kg, to mas do mesiaca, dvoch v pohode, je to zmena stravy ale da sa....

Helus

Ahojte kocky,ja som dneska upratovala,aj varila na zajtra maso na smotane pre priatela,a ja mam zajtra na plane si spravit halusky s kyslou kapustou,ziada sa mi,take som nejedla uz aspom 7 rokov.Ked pridem zprace,tak sa do toho pustim.Doschudnutia musketierky.

Twelve12

Maoam mohla by som vediet odkial mas take info? resp. mas odskusane? :) k schudnutiu nabratych 5 kg by sa mi zisli podobne rady.. ale overene.

Maoam

hej, o.i. zadrziava vodu a zabranuje odburaniu tuku z danych miest (stehna, zadok, brucho), napomaha vzniku celulitidy a Co.

cim menej lepku v strave, tym lepsie a odvodnis sa postupne ani nebudes vediet ako

Maoam

Twelwe - dobra otazka, ale tu ti moze zodpovedat iba zena, ktora ma take myslenie. Takze mozno sa daka taka ozve.
Jedno ti vsak mozem povedat, ze sa neustale porovnavaju s inymi zenami a pozoruju ich, vsetko. Uplne kazdy detail a porovnavaju sa.
Je to vsetko v hlave a su z toho uplne chore. Cele dni sa sustreduju iba na jedlo a postavu a veci s tym suvisiace, je to proste uz obsesia. Castym prejavom je aj excesivne cvicenie a pod., neustale sa obzeranie v zrkadle,neustale nakupy oblecenia a Co.

Perfekcionizmus, uzkost, strach, depresie, frustracie, neschopnost tesit sa, neschopnost dopriat si, uvolnit sa, uzit si....vycitky, atd.

Nechci taky zivot. Vazne...je to peklo. Zazila som par PPP-zien, aj vo vlastnom okoli a je to peklo.

Radsej bud M-kova zena a stastna :-).

Maoam

Jessical ma pravdu, ak je baba vysoka, ako tu niektore, 176, 178cm a hovoria tu o hmotnosti 54-56kg, tak ma uplne mrazi. Vzdy mam pred ocami kolegynu, ktora mala tieto iste parametre a vyzerala ako kostra.
Jedla hrozne malo (PPP) a to s tym zacala v 35ke a este aj v 50tke mala PPP, je to strasne....strazila si kazde susto.
Ok, to je prehnany priklad, ale tak to zacina a konci to takto. Pritom to bola pekna zena, ta keby mala o 10kg viac, tak je mega kocka.

Twelve12

Maoam, dakujem za reakciu, mne z toho tiez trosku zavana nejaky komplex, ale skor som chcela vediet, ze ci tie stihle zeny ktore sa povazuju za prasiatka povazuju aj ine zeny za prasata, nedajboze este ked sme o par kil tazsie, to uz sme pre nich velryby?