Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

Alica30

Ahojte zeny, takze,

vsetko dobre v Novom roku!

Nieco o mne:

som 61kilove povianocne prasa. Koniec, od dnes zacina prerod cunika na gazelu :D za 5 tyzdnov idem na 56kg pri 176cm.

Aloha, papa

carey

Maoam no unavena, ja som tiez vcera bola v robote, skor vstavala a uz o nejakej 22.00 prisla unava a to aj po kave, potom to preslo, potom zas okolo jednej nad ranom, ale tak spat sme isli asi o pol 4, a potom som vstala pred 11 bola som vyspata. Ako ja som sa bavila ale miestami trosku pomenej, potom uz okolo pol noci bolo super.

Maoam

cau Carey a z coho taka unavena?

ja som dnes naladovala do seba tolko, ako cez cele sviatky, moj apetit nejako nema hranic :DDD ale nevadi, aj vcera mi mega chutilo

aj vypijem vela, nemam dno (MS) :D

ja som nemala az takeho dobreho Silvestra, ale to kvoli jednej osobe, no, tak aspon ty si si uzila :DDD

inak ohnostroj tu bol super, krasny fakt

vcera som inak do obedu este pracovala, dnes uz tiez (home-office), mne sa nechce vylihovat, ja to ani neviem, v telke bezia iba debiliny, vkuse lezat vsak ma chrbat rozboli :DD

carey

Ahojte, tak ja som teraz prisla domov od priatelovych rodicov, bolo super, ranajky do postele :D skoda ze nie do vlastnej ale aj to bude dufam ze buduci rok a inak pekny vecer sme mali, rychlo to ubehlo, ja som skoro nic nejedla, ziadne prezieracky, do mna to nejak neslo, len par jednohubiek bolo a pohar vinka, ale to asi aj unava bola. Idem si este odpocinut, sak co by sme dneska tak robili :)

Maoam

ahojte baby, aj ja sa pripajam a zelam vam vsetkym v roku 2014 len to najlepsie, nech ste zdrave,nech sa vam dari a nech ste stastne :-)

tak obzieracky skoncili...konecne

vcera som este pekne upratala, teraz si davam akurat kavu na prebratie :D

Mimma, ako sa mas, co priatel?

tak sa drzte baby

mimma

Kocky, tak vsetko dobre Vam prajem v novom roku a hlavne vela uspechov v chudnuti :-)

Ja akurat pijem kavu s mliekom a pojdem si zabehat

Helus

dobreranecko musketierky vam prajem,a stastny novy rok 2014.Ja pijem kavicku+ zeleny cajik,a citam si emaily,veget,a pojdempo rodinne zazelat novy rok,a hajde domov,priatel mi vcera povedal,zajtra budes upratovat doobeda,ked budem v praci,ako na novy rok,tak po cely rok.On je strasne poriadkumilovny,kazdu omrvinku zbada.doschudnutia musketierky.

Helus

musketierky ja som teraz zjedla 4 mensie mandarinky prepadol ma hlad,a na zajtra uz mam nachystane macingovske ranajky,a mam namocenych 5 susennych sliviek.Veseleho silvestra vam prajem.

Helus

Ahojte baby ja som teraz prisla z prace od 6 som toho mala dneska dost.pijem kavicku+ zelenny cajik a idem sa naobedovat,lebo dneska jedlo bola bieda teraz som zjedla 2 banany po ceste,ale nevadi.kocky veseleho silvestra a vsetko dobre do noveho roku,ja este pridem,len musim nejaku misu spravit,vsetko mam nachystane,len naaranzovat.pa a DOSCHUDNUTIA.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátka na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk