Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ja na Silvestra pojdem pozriet na namestie a postretavam sa tam z priatelmi spravila som syrovu plnenu roladu a k tomu bagety pecene kupila a k tym mackam ja som typ ako nasej HELUSKY priatel ,ja macky nemusim ,ale psika to ano a ked do bytu tak bytoveho maleho mame yorkshire a ten ma vlasy a nie chlpy takze netreba ani upratovat.

JESSICAL som rada ze si sa ozvala ja ,ze co je s tebou este trocha pojeme a ideme na to nase chudnutie cakam ta 7.1.2014 doschudnutia musketierky

kilecko

Kamaratky prajem vam vesely SILVESTER a v novom roku 2014 hodne zdravia,rodinnej pohody a nech sa Vam splnia vsetky Vase priania

Vasa kamoska kilecko

Lepok

Ahojte, tak aj ja sa pripájam s prianím všetkého dobrého v novom roku, aby ste nemuseli bojovať viac s kilami a ak tak s úsmevom.
Veselý SILVESTER !
Helus- chlebík už praktický nejem a ak tak vytiahnem žemličku z mrazáku , samo, že bez lepku, no musím povedať, že je to tak raz 2 týždne jednu.
ProHeath - ja som práve dopiekla naším a návšteve slané kolieska :
350g hl. múky,1Stel,1kys.smotana, 1PDP soľ, kmín. Odpočinuté cesto - vyvaľkať,vykrajovala som kolieskaa na ne vykrajované kolieska diet salámy, alebo kabanosu, nastrúhať syr a grilovacie korenie a upiecť.
Ešte pár obložených chlebíkov a slané očka.
Dievčatá k tým mačičkám - no moja suseda má mačičku a ja sa občas o ňu starám keď je na dovolenke a nie je pravda,že mačky sú falošné - keby ste videli tu lásku medzi nimi, ona keď sedí pri PC, tak sa jej schúli do lona a zbožne na ňu pozerá a to zvítanie keď sa vráti domov, tak sa od nej ani nepohne a fakt je čistotná, len sa musíte vyzbrojiť trpezlivosťou, lebo tých chlpov je viac a tak u nej vysávač beží neustále a ak ste v tomto lenivé ako ja, no....ešte,že mám manžela .

JessicaI

Ahojte dievcata,

prajem vam pekneho a veseleho Silvestra a stastny vstup do Noveho roku 2014. Vela zdravia v roku 2014 a uspechov v dosahovani vasich vytuzenich cielov.

ProHealth

Ahojte baby,

prajem vam vsetko dobre v novom roku, aby bol este lepsi ako bol tento:)
Inak ake chutovky budete robit? My ideme k priatelovym rodicom a rozmyslame ze spravime nejake chlebicky s cesnakovo-syrovou a tuniakovou alebo vajickovou natierkou.

kilecko

Ahojte,dievcata no ja sportujem to je pravda aj svalovica ma presla uz ju nemam teraz ju ma dcera ked chodi so mnou na schody a behavat ,ale som jej povedala ze netreba prestat svalovica pominie aj sama to nas len telo skusa ,aby sme nesportovali a kila mi ete pribudli ,ze by sa tuk menil na svaly no musim sa niecim uspokojit ,ale nevypadam tak micheliny mam riadne ,ale ved po zime budem prezuvat co bez pneumatik budem chodit tak dnes zas kapustnica ,salat zemiakovo majonezovo jogurtovy a vsetko ostatne kolaciky,jednohubky jaaaj zas kilecka ,no mne to meno uplne pristane tak pekny silvester

carey

Helus ochochelo :D dakujem aspon mam krajsie rano.
ProHealth no schudnut neni problem ale udrzat si to, ja s tym bojujem uz od 14 rokov a neni to bohvie co, este som nepochopila ze ja to mam ako celozivotny styl a nie ako dietu na mesiac.
No utekam do prace a ako Helus napisala, tiez vam prajem len to najlepsie do Nového roku :)

alex884

ahojte. Chcel by som sa vás opítať ako sa aplikuje injekcia do žily čiže intravenózna injekcia.Doktorka mi ju predpísala pretože ma nechcela objednať na infúzie lebo by som musel ďaleko dochádzať.Prosím napíšte postup.Vopred ďakujem. :)

Helus

PROhealth ja veru nechcem o buldockovi ani pocut,funi,aj vnucka vravela,ze chrape,ona ma kamaratku,co maju buldocka.ja milujem macicky,ale ten moj ochechulo,nema rad mnau.Ja v mojom byte u dcery mam uz 10 rokov psika poulicna zmeska ratlik+ jazvecik,ale je to starost rano som musela vencit,a z poobednej o 22,45 som prisla a zase,ale dalo sa to,uz aj vnucka chodi cez den so psikom,uz ma 8 rokov,ale vyzera na 12 rocnu,Dobru noc kocky,ja idem na lehno,rano vstavam o 5 DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY.

ProHealth

Helus macicka je uplne super, ina ma taky kryty zachodik vobec to nesmrdi ani to necitit a ona hned vedela ze tam ma chodit a vsade ma prenasleduje kam idem. Hrozne je zlata a poslusna:) Priatel mal anglickeho bulldoga teda on ho kupil kvoli mne ale nikdy viac, podla mna pes do bytu nepatri - to bolo hrozne on skoro vsetko co sa dalo znicil. Drevenne zarubne, lišty co su na podlahe, obryzol stenu, zastrcku elektricku, znicil barove stolicky, doslova zjedol taku drevenu skrinku, asi 9 pelechov rozhryzol, kable, ocijal koberce. No buldocky to niesu psy skor bobry..ale inak su veelmi zlate:) ale do bytu by som to po mojej skusenosti uz nekupovala. Hrozne bolo aj to ze on ked sa vonku "vykakal" tak jemu to ostalo na zadku a aj ked sme to utreli tak nikdy nie na 100% a obtieral sa o steny, podlahu..vsetko bolo od toho:( do bytu ked uz tak, tak radsej nejakeho maltezacika alebo take nieco. Ale macka je super ze aj ked idete na 1-2 dni prec vobec to nevadi, neni taka zavisla ako psik. Ale zas za svojich dvoch psikov co mam doma by som dala hocico. Len oni ziju vonku
Carey neboj nic, vytraseme:) aj ja mam metu 5 kil, inak sme v podobnom veku tak nam to musi ist aj lahsie mame rychlejsi metabolizmus, tak si to este uzime kym sa da:) tak sa pekne snazme a dame to:)