Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte ,Carey prisiel letak z jysku pozri na prvej strane je termopaplon tvoreny dvoma paplonmi ,ktore su k sebe prisite to sa mi moc nezda ja mam sice tiez dva ale sa daju rozopnut ludovo sa tomu zapinaniu hovori baka ,dedko su tam rozne rozmeri ,ale za 15 eur ved pozri z maminou

Ja zas rano 74kg uz ma to nebavy vaha nic dole tak som si dala chlebiky vo vajci na obed polievka a ryza z reznom prirodnym ,no a pobeham ,rotana ,brusaky,no z tohto ja urcite neschudnem to je tak na udrzanie vahy .

doschudnutia dievcata a nepriberme.

carey

Kilecko, jasne, sak ja vzdy ked som v nejakom obchode tak popozeram uz aj ine veci ako s tou sedackou sak este je cas, zatial len pozerame. Hej s mamou je to fain, i ked ona to neberie tak vazne ako ja, ja som sa teraz pevne rozhodla ze chcem schudnut 5kg, takze bojujem, uz som to kazdemu povedala, aj priatelovi, aby mi sladkosti nekupoval, sice jemu sa to nepozdava, lebo mi hovori ze mam dokonalu zensku postavu, je fain ze zatial on na mne nic nevidi, ale treba mi trosku tak doschudnutia :) ja idem do prace pekny den

kilecko

Tak dievcata dnes som dala ateper 15 minut,rotanu a troska brusaky a bola som si zabehat na ihrisku cestou boli schody nie sice vela ,ale staci a zajtra si to vsetko zopakujem zacnem uz od rana ,ze najlepsie je rano cvicit a zajtra mam navarene tak si aspon vyplnim cas tak doschudnutia

kilecko

Carey je super ,ze ste doma na to dve len si pomahajte s maminou navzajom a motivujte sa ja po vianociach tiez idem s dcerou na chudnutie spolu a ako inac aj s Vami doschudnutia

A k tym sedackam netreba sa ponahlat uvidis padne ti do oka a kupis hlavne treba pozerat na material aby sa dobre cistil,treba si v obchode na nu aj sadnut ja ked som detom kupovala postel na spanie bola krasna ,ale ked som si na nu sadla tak ma nieco od spodku tlacilo a hned som vedela ,ze to netreba kupovat fakt pri vybere treba byt opatrny nie je to vec na jeden rok

kilecko

Carey ja ked som bola mlada ja som svoju vahu neriesila bola som celkom fajn kila som riesila vzdy len po porode a akosi vekom sa na mna zacali nabalovat kilecka a keby som sa nespamatala isto by som mala uz aj 90 kg pribudali mi v tomto veku tie kila velmi rychlo a nechcu ist akosi dole a dcera na mna vzdy dozera a dohovara mi mama nejedz a je od nej mile ze ked sem pisem vzdy mi povie priznaj sa k tym kolacom co si zjedla ,lebo inac to napisem tvojim kamoskam tesi ma to vidim ze som jej neni lahostajna a ze chudnete aj s maminou po 120 raz no a co aspon cosi robite ,lebo su zeny co len sedia a nerobia nic a vyhovaraju sa ze uz neschudnu aj ked som neni modelka aspon som ako tak v norme tak doschudnutia po xxx krat spolu nam to pojde lepsie a zvladneme to ,ale budeme pekne v plavkach v lete a mam nove lebo tie stare mi normalne boli velke ,ze mi padali tak doschudnutia musketierky

carey

Kilecko pobavila som sa :) ja zas mame vysvetlujem, ze ked to mysli vazne s tym chudnutim, tak budem na nu prisna, a ked bude pokrok tak ju pekne pochvalim :) ale s nou je to tazsie ako so mnou, sak uz po 120x ideme chudnut :D Inak k tomu nabytku, ja som pozerala sedacky sak mne sa ziadna este nepacila, neviem co to dneska vyrabaju

kilecko

Inac MAOAM mas pravdu dnesne nabytky vyrabaju otrasne zle drevo ja mam komunisticky a nemenila by som obyvacia stena ako nova a kopu ulozneho priestoru ,mne tiez nic nepadlo z neba vsetko sme si z manzelom zariadovali od zaciatku a mam z toho dobry pocit aspon som neni nikomu za nic vdacna .

Maoam

a tym padom som vzdy vzala aj pouzity nabytok apod., ked som kupila daco nove, tak som sa popalila, lebo tie lacnejsie veci su srot, tak radsej pouzity ale napr. riadne drevo a je to to iste cenovo

no ale paplony a vankuse mam z Lidla :D, bola akcia pred Vianocami

Maoam

Kilecko: ja sa nepodcenujem, chcela som len napisat, ze kedze som zacinala na vlastnych nohach strasne skoro a robila od veku, kedy ini este kasiruju vreckove (neplnoleta) a od matury komplet sama, tak som nemala inu moznost....XY krat som sa aj stahovala, takze vies ako, ono to nie je jednoduche zariadit byt, ked velmi nemas z coho (prenajom myslim), takze na druhej strane je to dobre v tom, ze si viem velmi vazit veci a napr. v discountoch su casto znackove veci, to klame, casto no-name produkty, ktore v inom obchode kupis za 4x viac...

ja mam z Lidla vela veci, nelutujem zatial

kilecko

dievcata pobavte sa,ja sa dcery pytam ze co to ma Helus za stroj na cvicenie ten michelin a dcera ze co ved to su pneumatiky a ja ze a ha a vybuch smiechu no pobavila som sa na vlastnej hluposti,dufam ze po zime prezujem letne pneumatiky hi hi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.