Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte rano som mala ukrutny hlad co uz vecer a tak rano o 6.00 banan dobre som zacala ale zle koncim potom sup vyvencila som psika a manzel mi spravil prazenicu z 3 vajec no ale bola vynikajuca a kavicku a zazvorovy caj a dnes bude kuracia polievka a rezne manzel obalene a ja na prirodno na olivovom oleji a hranolky tak a dnes som sa vazila ach boze uz mam 74kg pomooooc nebudem hladovat no co beh ma poobede neminie a ani brusaky potocim na rotane uz to asi nezachranim ,ale budem mat aspon dobry pocit ze som neposedavala.

MAoam ved Lidl je dobry obchod nepodcenuj sa aj ja rada kupujem v akciach nie vsetko v drahych obchodoch je aj dobre z Lidla mame parny hrnec ,rotavator do zahradky aj elektricke noznice a super som velmi spokojna .

MIMMA podla mna si normalne jedla nemaj ziadne vycitky svedomia ved si mlada ty mas ine spalovanie ako ja ,joj ja som toho pojedla ked som mala 19 a chuducka som bola.

Carey ja ked pozrem na letne fotky tento rok pred dovolenkou mala som 67kg jaaaj moja vysnivana vaha a nebojte na buduci rok to dam a oslavim to sampanskym,verim si.

Helus ty ako vzdy vzorova ja keby som tak jedla aj na to pride chybal mi ten pozdrav nas doschudnutia musketierky

carey

Ahojte, ja som prave dojedla razny chlebik s avokádovou nátierkou a papriku a zas mam v sebe to nadsenie na chudnutie, len neviem do kedy. Kilecko my sme si asi povahovo podobne, lebo stale sa pohybujeme dakde medzi a tych par kileciek tazko to ide, ale zvladneme to, musíme sa podporovat, pozerali sme si vcera fotky z leta a nechcem uz tak vyzerat budúceho dovolenku, budem pre to vsetko robit.

Maoam

dobry den baby,

Helus: ja mam s tym tiez velke problemy, napr. teraz na sviatky po navstevach, vsade hory toho drobneho vianocneho peciva od vymyslu sveta, zjedla som 1ks (linecke, mam rada kv lekvaru) a bolo to tak presladene a mala som dost, brucho sa nafuklo a proste pocit - nie, dalej nic.
Ked som jedla vsetko ostatne, mäso, prilohu, zeleninu, hocico ine, nic....proste ten debilny lepok je ten problem. Ale stopy znesiem, ty si na tom podstatne horsie. U mna sa to prejavuje nafukovanim, zapchou alebo hnackou, ale pri stopach to este viem vykompenzovat.
Ma to tu vyhodu, ze clovek si vdaka tomu udrzuje hmotnost :D.
Ale ty mas toho viac, viem ze tam bol v hre aj pankreas, zlcnik, ach moja, tak sa drz :-) a vnucky ako, vytesujes sa z nich, ze? :D

Mimma: nerob si vycitky kvoli vcerajsiemu jedalnicku, po tom, co sa stalo (mas mail) mozes byt rada, ze si toto do seba vobec bola schopna dat.
Drz sa dievca a posli ho do teplych krajin prosimta. Expresne.

Uvidis, ze sa potom aj mentalne uvolnis, psychicky zosilnies, mas iba 19. Vsetko pred sebou, nekaz si to....inak co studujes? Kludne napis aj do e-mailu.

A drz sa.

Kilecko, Carey, Lepok - vam tiez vela zdaru nadalej. Inak tie paplony, tak ja som sa zivila sama od velmi utleho veku oproti väcsine, cize ja som naucena asi na take, ze roky nabytok iba pouzity, veci kupovane v akciach atd., ja som si napr. nakupila paplony a vankuse v Lidli, ked mali akciu...nehanbim sa za to. Nie kazdy moze ist do super obchodov a vybrat si od vymyslu sveta co len chce.

Carey - vysliedte s frajerom dake zlavy, teraz po novom roku byvaju na vankuse a spol. fajne zlavy väcsinou, kazdy rok to tak je ;-).

Helus

dobre ranko kocky,japijem kavicku+cajik,ahajdeodniest este vianocne darceky,tym co byvaju mimo ba.Ranajky budu mandarinky,a obed spenat+ vajce,davno som nemala.zajtra budu do prace macingovske ranajky.Peknyu nedelu vam prajem dievcence.

mimma

Kocky, akurat som prisla domov a idem hned zalahnut... zajtra vam napisem co sa stalo
Za dnesny jedalnicek ma asi zabijete, ale dnes bolo toho na mna moc a jedlo bolo to posledne na co som myslela
R: nic
O: kapustnica, kur.maso so zemiakovou kasou, cela orieskova milka
V: zeleninovy salat: hlav.salat, kukurica z konzervy, jablcny ocot
Neskor este mandarinka

Helus

ahojte kocky,ale ste sa pekne rozpisali.
Maoam ja som len na bezlepkovej strave,nemozem si dat nic co ma lepok,lebo potom tie bolesti pod lavym rebrom su strasne.ja si peciem doma chlieb z bezlepkovej muky,a zemle,ale malo toho zjem,a mam doma aj kukuricne+ryzove polystyreny.dnes som bola na navsteve,kopec kolacikov,a ja som len pozerala,ako si davaju,ale vobec mi to nevadi,nemozem,lebo potom si to odnesiem,v bolestiach a krcoch.a dokonca som mavala strasne bolesti,ked som mala v niecom obycajny ocot,a zacala som citat,a som zistila,ze len jablcny ocot mozme.robievala som ostrokyslu polievku,s octom,a boloto cele zle,prestala somju varit,a po case som na to prisla.aj obycajnu sojovu omacku nemozem,len tu Tamari,ale zvykla som si.
kilecko ty si kocka stale,a kila neuvidim na tebe.jaj kocky teoriu mamv malicku,schudnut nie je problem,len udrzat je umenie.aj ja skacem na vahe,aj ked jem ukazkovo,cvicit mi treba a bude dobre,to na mna zabera.aj ja mam mischelin a to pojde dole len cvicenim.doschudnutia musketierky.

kilecko

Len dobre pozeraj Carey tie paplony neboj aj v obchode uz poradie teraz je toho tolko ,ze clovek si nevie ani vybrat.Inac ja som odporca roznych studii oberu ta akurat len o peniaze my teoriu mame zvladnutu chyba len prax horsie zvladame ,zaplat si dake fitko pozri rozne zlavy u nas to na mesiac vychadza 24 eur ,ale to nieje ani euro na den ale su aj drahsie fitka treba len pozriet ,ja mam nove teplacky a tricka a pocvicim aj doma nieco do fitka este mi zostali dake vstupy a behanim miernym rozhybem cele telo pitny rezim a zdrava strava to by bol cert v tom ,aby som to nezvladla aj bez studia poznam co chudli niektorym sa darilo inym nie ,ale ja som to predsa tento rok zvladla tu na tejto stranke Helus moze potvrdit a na rok idem do toho zas neboj Carey zvladneme to ,ale ak chces moc to vyskusat skus budes mat o jednu skusenost viac ale mna by na to nikdo nenahovoril drzim sa svojho sedliackeho rozumu skoda vyhodenych penazi viem ich minut aj inde

carey

Kilecko dik za reakciu na tie paplony, do jysku chceme ist kuknut, len to je to ze ja sa do toho vôbec nevyznam, tak snad pani predavacka mi dobre poradi a pojdem urcite aj inde popozerat.