Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

Helus

ahojte musketierky dnes v praci celkom dobre,a teraz 2 dni volno,ale v pondelok+ utorok sa nezastavime,tolko bude ludi,ze ani pitny rezim nebude postacujuci.ja musim pridat v cviceni,a chystam sa na 2-3 dni ocisty,len na ovoci,telo to uz pyta,odlahcit.Pekny vikend dievcata,doschudnutia.

kilecko

tak dievcata schody sa nekonali,mam svalovicu ,ale dala som brusaky a steper 15 minut a rotanu ale bola hodinova vychadzka tak aspon nieco a veceram len pomaranc a mandarinku fuj chyta sa ma slanina jaj to bude tvrde chudnutie a co horsie nepribrat ja uz neviem co mam ani varit bodol by mi vodny den ale co bude jest rodina asi spravym langose ved este uvidim a vy ako odolavate dobrotam ale tak mi treba naco som tolko vypekala a uz sa nudim nie ze by mi bolo doma zle ved chodim kazdy den von ,ale to pocasie je take pochmurne tak doschudnutia

kilecko

Ahojte dievcata,bowling super nevyhrala som ale zahrala som si super a mam zo vcerajsich schodov svalovicu no co telo mlandrave ,teraz som dojedla a dala si poslednu kapustnicu mna a 5 medvedich labiek no to bolo kriku ,ze na co jem maju pravdu no nechcu ,aby so pribrala ,ja na vypredaje nechodim ,ani len do obchodu doma mame vsetkeho,a dnes pojdem este na tie schody nech telo nevyjde z cviku je sice na figu pocasie ,ale co aj vcera bolo nanic ,Mimma je super ze sa to polepsilo tak nech ti to vydrzi ,nepribrat a zacat cvicit pa dievcata

Maoam

Mimma, tesi ma, ze sa zacal snazit, len ten tvoj jedalnicek - z tohoto mienis akoze pribrat? Nevravim, ze sa mas napchavat kolacmi, ale proste potrebujes vyzivnu stravu a viac aj co do mnozstva. Myslim to v dobrom.

A uz si mu dala ten darcek? A ak ano, co to bolo (zvedavost :D).

mimma

Ahojte kocky, tak ja uz dneska striedmejsie: rano ovocie ako vzdy, na obed rybka na pare, vecer kapustnica a par kolacikov. Dnes sa mi vobec nechcelo cvicit. Ale ved nevadi, aj tak mi ide o pribratie. A ako sa vam dari ? Dnes prisiel za mnou priatel, zda sa byt uz vsetko ok, ked to nechavam na neho, aby sa snazil ...

carey

Helus hej fain ze si sa vratila k cviceniu, ja tiez od soboty nabehnem, ale aj tak je teraz posilka zavreta, ta chcem a nemozem :D Uz mam nabalene krabicky do roboty, inak vy chodíte aj na vypredaje? Ja mozno zajtra pojdem po praci, ale uz vidim ze budem mat nervy, ked bude moc ludi.

kilecko

Inac dievcata zajtra ideme ako rodina na bowling uz sa tesim a pobede pojdem zas na schody ale uz mi manzel povedal ,ze pojde so mnou ,Vam poviem ja ze mi brucho pochudne ,ale mala som len zadok stiahnuty od strachu ,Helus som rada ze sa pridavas v cviceni tak pa

kilecko

Carey to je normalne babky vzdy dobre navaria a upecu ,len pekne papkaj aby sa babka neurazila aj mi raz budeme babky.Inac na obed bola ryba na masle a salat a 2 suhajdy potom cvicenie brusaky a prechadzka 1 hodinova potom jedna laskonka no ta teda nemusela byt a do vecera uz nic a ba dam si este grep treba to ovocie pojest.tak nepriberme a hybme sa .

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátka na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk