Kamarátka na chudnutie

Helus

ahoojte musketierky,kilecko pobavila som sa na tvojom pribehu,ja som teraz dojedla krehke platky a mala som spravenu k tomu omeletu so sunkou+2 vajicka,a uz len caj+ vodu budem pit,a vecer dam doma 20 minut rotoped,na zaciatok,uz som nabehla na cvicenie.doschudnutia.

carey

Ahojte, ja som rada ze som doma, ako u babky je dobre vzdy ale toho jedla, akoze som z toho uz bola na nervy a babka nie ona len nuka a ked si clovek nevezme sa este dokaze nahnevat. Ale od zatra uz zdrava strava, ach no ja nemam problem schudnut ale nikdy si to neudrzim, takze zasa odznova.
Kilecko to je obdivuhodne ze si sla von behat, mna by tam teraz nikto nedostal.

kilecko

Maoam dakujem za vysvetlenie ,ale mne fakt hladovanie nehrozi to nie je moj styl ,ale najest sa a dat viac energie to bude moj ciel a uz som zacala .Rodina ma vyhecovala ,lebo som machrovala ako si pojdem zabehat a tak som vytiahlu bundu co nosim raz do roka na turistiku nepremokava ,neprefuci no idealna do tohto pocasia a moje nove teplacky manzel ze co ty ides behat v nohaviciach a ja ze nie to su take moderne teplaky.Vysla som von a mrholilo ,ale nevratila som sa tu radost im neurobim dala som kapucu fajn maskovanie a rozbehla sa ,isla som na nase mestske schody dala som ich2 krat je ich asi 92,ale ked som ich chcela dat 3 krat uprostred som stretla chalana a cosi vytahoval z vrecka no ja ze nozik presla som okolo mal strieborne tlacitko z volkmena co vam poviem zabudla som kolko je schodov a keby som nemala slaninu tak mi od strachu hrkocu len kosti nasla som si druhe schody do parku ,ale branka bola zatvorena tak som vosla z boku no co vam poviem uprostred parku stary ujko si natahoval nohavice a ked som bola asi v tristvrtke hodila som spiatocku a pobehla rychlo naspat von z parku moj beh trval 1 hodinu domov som prisla spotena neviem ci od strachu ,alebo z behu ,ale stastna ze som to dala a ta kapustnica co som teraz dojedla bola fantasticka a mam uvareny cajik pol litra dnes dam este brusaky a takto idem pokracovat dost bolo pozerania telky a zavislacit na nete musim zmenit zivotny styl pridajte sa

Maoam

kilecko: myslene tym bolo, ze keby si aj cez sviatky hladovala a dietovala a neviem co este, VTEDY by si bola prastena :D

asketik by si bola, keby si sa neustale ovladala, bola absolutne striedma,zdržanliva, odriekala si atd...

je to hlavne zivotny styl, ale da sa to preniest aj do 'zivotneho stylu' mnohych zien (co sa jedenia tyka) vramci vyzivy a psychovyzivy

kilecko

ahojte,dnes mi pocasie nepraje chcela som ist na prechadzku ale v tomto uprsanom pocasi nehrozi to je tak na chorobu,Maoam mozno som prastena ,ale mne to nevadi a inac ja som ani nevedela co je slovo asketik daj mi toho slova preklad ,tak zatial si drzim len 1kg naviac ale to este nebolo dnesne jedlo a do vecera daleko ale pocvicim troska tak nepriberme

Helus

ahojte musketierky ja som bola vecer na 2 hodinovej prechadzke,a dobre mi padla.budem matjogurt s confleksami na ranajky,a obed bude maso na stave,a horsa do lesa potom.pekny den musketierky.

mimma

Baby ani sa ma nepytajte, co mam pre neho ja. A to som kupila v ten den pred tym ako mi povedal, ze bol vonku s hentou :D si ho ani nezasluzi :D