Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

Maoam

kilecko - byt asketicky este aj na Vianoce, neviem, to uz musi byt clovek dost prasteny....takze vsetko normalne, ste normalne zeny :D

Maoam

mimma, vsak to si ani nemyslim, z toho co pises vidno, ze si sa stiahla a o to viac sa zakcnil on :D

pozoruj ho ale este hodny cas, dokedy mu to vydrzi a s cim pride..

a dal ti nieco pekne aspon, alebo uzitocne? :D

kilecko

dievcata som rada ze sa neprejedam sama Mimma mam tiez podobnu stravu striedam chute sladke ,kapustnica,salat,sladke vinko,masko a dookola budem mat z coho zhadzovat ozaj Mimma a co vianocny darcek od priatela

mimma

Maoam, no ja som mu v nedelu povedala, ze ja ho uz nebudem otravovat a ze ked bude chciet, nech sa mi ozve sam. V pondelok sa ozval az vecer smskou - ze ci zajtra (cize v utorok) moze prist za mnou, ze aj ked mu neodpisem, tak pride. No a tak v utorok doobeda prisiel, chvilu sme sa prechadzali a pak mi dal darcek. A potom sme si pisali v podstate cely den. A dnes sa ozval tak na obed a piseme si doteraz... hm neviem, co mam na to povedat... ale ved vyjadrite sa vy, co si o tom myslite

Maoam

caute baby,
prajem vam krasne Vianoce

ja sa uz ani hybat nevladzem a zajtra to pokracuje, ale nevadi, aspon to bude lepsie vyzerat :D

Mimma a ako s priatelom, nejako ho uz nespominas, poriesili ste nieco, ci si to uzavrela alebo ako?

mimma

Kocky, tak ako sviatkujete ? Ja iba vylehujem pred telkou a napchavam sa. Nevadi, ved su Vianoce. Ale dnes rano som sa donutila ist na bycikel - 20minut.
A inak: R: 3 trojuholniky tvarohovniku
O: kapustnica, vyprazane file, majonezovy salat, kolaciky
Ol: veeela kolacikov
O: kapustnica, kolaciky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátka na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk