Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

Maoam

Mimma, byt tebou, tak to fakt seknem, prestan cakat, zmen komplet spravanie (chod von sama, bez neho, nahod sa, atd.), ty musis zacat zit VLASTNY ZIVOT. O tom to je.

Aj tak si myslim, ze toto speje k zaniku, na vztah su vzdy dvaja.

A ak mas podozrenie na tretiu osobu v tom vasom vztahu, tak si daj riadny odstup od neho a pozoruj, co urobi. Ak skonci v naruci tej druhej (mozno sa s nou nadalej stretava), tak uz fakt niet o com.

A ze nebudes vediet zit bez neho - ale budes, budes...to len teraz emocie prerazaju, ludia prezili aj rozchody po velmi vaznych intenzivnych vztahoch a su tu...niekedy to trva dlho, to je pravda, kym sa clovek z toho dostane, ale lepsi koniec s bolestou ako bolest bez konca.

Maoam

mimma: ze co si o tom myslim? ze ta ma komplet na haku, to si myslim

a ak mu nevadi, ze mu neveris - tak neviem, v intaktnych vztahoch muzovi zalezi na tom, aby mal zeninu doveru a on doveruje zasa jej, to je zaklad...

ak mu to nevadi, tak asi mu na tom vobec nezalezi a bohvie, co poraba, ked s nim nie si, to by som si pomyslela ja

muz, ktory za tebou chce ist, nema problem prejst BA-kolonou, nechavat ta vkuse cakat cele hodiny je jasnym znakom toho, ze to ma v pazi a robi si s tebou, co chce

problem je, ze ty tam AJ TAK BUDES CAKAT

mala by si zacat PRESTAT CAKAT a ked zrusi stretko, alebo ste dohodnuti na 12tu a on o 15tej stale nie je dostaveny a nema adekvatny dovod, tak sorry, chod von, aj sama, to je jedno...prejdi sa po meste, trhy mate asi, najdi si konicky a mozno najdes aj novu kamosku

ty si na neho strasne upnuta, ale z jeho strany mi to pride, akoby sa postupne uplne emocne vzdaloval a to bude robit dovtedy, kym si nenajde skokansky mostik od teba prec (väcsinou nova zena)

mimma

Ja ani nechcem vediet co si o mne myslite :D ja asi strpim vsetko, len aby som s nim bola, lebo neviem si predstavit zivot bez neho... v podstate nemam nikoho ineho, len par "kamosiek", ktore ma aj tak za chrbtom ohovaraju... povedal, ze on to robi ako keby podvedome za to, co som mu vsetko urobila, ale ze uz musi byt normalny, lebo nechce byt jak *****. Hm ten jeho slovnik. No tak som zvedava, ci pride zajtra dopoludnia, ako slubil... jaj a este som sa ho spytala, ze ci mu nevadi, ze mu neverim a on ze nie nevadi...

mimma

Isla som do Auparku nakupit nieco este s tym, ze tam pride za mnou. A hadajte co ? Cakala som na neho hodinu, prisiel, kupil zopar darcekov a odviezol ma domov s tym, ze uz chce ist domov (boli sme spolu asi 30min) a ze zajtra na obed pride.... ja uz nemam slov

kilecko

dievcata mne to nedalo a pozrela som este raz tie miery,nie ze by som sa chcela porovnavat mam uz roky a po porodoch i ked to nie je vyhovorka ,lebo su v mojom okoli zeny ktore maju lepsie miery ako ja ,ale aj horsie no to na utechu.Tak ja mam cez prsia 103,boky 103,pas 95 a cez stehno 60 co vy na to hovorite vyska tych 174cm a vaha72 .

Maoam

ProHealth: mas iny typ postavy, to je vsetko (zrejme typ X, to je najidealnejsi typ), tie prsia su tvoje? (nemyslim v zlom, len sa pytam, ale podla opisu musis mat velmi sumernu krasnu stihlunku postavu ;-) a hore dobre nadelene :D)

Mimma - mne sa to nepozdava, sorry, citak

mimma

Spytala som sa ho uz niekolko krat a vzdy povedal, ze s nou uz davno prerusil kontakt a vymazal si cislo... dneska to musim vyriesit, som zvedava, ze ako to dopadne

kilecko

dievcata hura mam dopecene a pracliky su fantasticke a vsetci otravuju ,ze zajtra mam este spravit z jednej davky no co uz spravim rodine radost ked su tie vianoce a dala som si len 1 aj to len aby som vedela ake su ,ale fakt su genialne a isli rychlo s vykrajovatkom a to som si ich doobeda zamiesila su nekysnute na prvykrat super. Mimma a nehnevaj sa ale nechodi ten tvoj fesak za tou casnickou spytaj sa ho narovinu aspon budes vediet na com si a nevycakavat nanho ak ma druhu skoda casu a s tym meranim ja sa k vam ani nepriblizujem ale to nevadi a pas sa ma merat cez pupok.Inac rano som mala tych svojich 72 kg takze v pohode len to drzat cele vianoce a po vianociach sa dam na poriadne chudnutie .Inac MIMMA neotravujes sme tu na to aby sme chudli a popritom si vymenime nazory na vsetky ostatne veci ,ale vyries si to ,lebo sa budes trapit a mas 19 rokov ty mas cely zivot pred sebou ,drzim palce.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.