Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Kamarátka na chudnutie

mimma

To nehrozi :D
No on nieco povie a "skutek utek"... zas na neho cakam.... ale uz mu poviem, ze nech sa uz zacne spravat normalne a sa snazit, lebo uz mi prasknu nervy a bude zle... pritom by sa mal spravat ukazkovo po tom, co spravil.... tak som zvedava, ci cez prazdniny budeme spolu stale, ako hovoril...

Maoam

mimma, tak k vyske 178cm mat tieto miery...rovno na molo :D

daj si to dokopy s frajerom, aby si sa tak emocne netrapila

mimma

Tak odmerala som sa, aj ked neviem ci spravne, lebo nikdy som sa nemerala :D
Prsia: 83cm
Pas: 64 cm
Boky: 92 cm
Stehno: 53 cm

kilecko

Ahojte,dnes mam relax este sice dake darceky som dokupila a popeciem pracliky ,ale inac oddych.Mimma vyska dost o 4cm viac ako ja vaha nizka ale zas mas 19 rokov si mladucka a tie miery by zau jimali aj mna .Inac je pravda ze by bolo dobre ako ta vnima okolie i ked ja ked som schudla tak niektory hovorili ,ze som moc vychudnuta ,ale deti mi povedali ,ze super zalezi tiez od cloveka spytaj sa maminy tvojej co ona povie na tvoju postavu,ale uz by som viac nechudla ,radsej cvicit a nabrat svaly.

Maoam

za mesiac 5kg je rapidne schudnutie

nevies, ako ta vidi okolie, ty seba samu vnimas inak, kedze v tom tele si a vidis sa kazdy den, chapes

lekara napr. by zaujimali uplne ine veci, objektivne by ta posudil podla uplne inych parametrov

ake miery vlastne mas pri tomto vsetkom, to by bolo zaujimave, mozno by si bola sama prekvapena

tak ti drzim s priatelom palce, ale preklepni si toho typka este...vies ako to myslim, sice si povyvadzala vlani ci kedy to bolo vela veci, ale nevrhaj sa do toho nejak s iluziami, sorry, asi ti ich beriem, ale viem, ze mas iba 19, uvidis, ako to bude dalej bezat, mozno prijemne a pozitivne prekvapi ten chalan

mimma

No cely vikend mame byt spolu, tak som zvedava.... za hodku by mal prist

Hej chapem tvoj nazor. Ale nevyzeram ako anorekticka. Hej vidno, ze som trochu schudla za tie 2 mesiace, ale nie zas rapidne, aj ked ta vaha hovori ine.

Maoam

mimma, ten tvoj jedalnicek, nechcem to tu pisat, ale to by si uz fakt patrila do inej temy, tam ta neposielam, lebo som si vedoma toho, ze sa vnutorne strasne emocne pre nieco zozieras a preto jes malo a preto tak chudnes

mala si problemy aj vtedy, ktore si nam tu opisala, neviem ci je najhlavnejsim problemom tvoj priatel (?) a ci ta ten vztah vobec este obohacuje, alebo uz len prevazne stradas na styl 1 pekny moment verzus 9 zlych a ty sa upinas na ten 1 dufajuc, ze opät pride....

Maoam

mimma, nic v zlom, precitala som si az teraz tvoj aktualny stav, dievca, toto uz nie je OK, na tvoju vysku 178cm 54,5kg? alarm...este ti neblika?

Ja si ta neviem opticky ani predstavit, mala som kolegynu, ktora pri tvojej vyske mala 58kg a vyzerala ako kostra. Viem, ze kazdy ma inu fyziognomiu tela, takze to u teba moze byt inak rozlozene, ale podla mna malo jes, mas zrejme ovela vyssi vydaj, ako si myslis.

A ten priatel - tak neviem, ci je fakt taky super. Chapem unavu po celodennej praci, ale snad ta pride pozriet cez tento vikend...alebo ma ine plany?

mimma

Ten moj "uzasny" priatel :D ma teraz vela roboty, potom pride vecer domov a uz sa mu nechce prist za mnou cez tie kolony v Ba. no tak ale chapem ho..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátka na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk