Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

kilecko

Mimma co ta trapi ked sa ti neda najest ,inac biedne to nie je .Ja po vianociach ,ked budem chciet schudnut sa budem musiet stravovat ako ty.

mimma

R: 2 mandarinky
O: kysle zemiaky s vajickom, par kolacikov
V: cherry paradajky

Biedne, ja viem. No ale neviem sa uz ani poriadne najest....

kilecko

Ahojte dievcata ja ze nemam cas sem chodit len ja ale idu vianocne sviatky tak mame menej casu ,praca,pecenie,upratovanie a popritom zhaname cim potesime nasich najblizsich ale verim ,ze si najdeme aj na seba cas .MIMI 212 hlavne neries svoju vahu teraz pred vianocami jasne ze kontroluj sa v jedeni pocvic pri telke lahni a urob brusaky ,ale to poriadne chudnutie si nechaj po sviatkoch ja sama potom tiez na sebe riadne popracujem a mozes sa pridat minule som mala velmi pekny vysledok a preto si to tento rok zopakujem a na jar bude so mna kocka jak ma byt.Doschudnutia musketierky.

Helus

ahoojte kocky nestihala som sem chodit,ale uz to hadam bude lepsie.mala som na obed hustu sosovicovu polievku,a bola dobrucka.zo stravou sa drzim,len to cvicenie nestiham nic.idem varit priatel si vyziadal segedin,on s knedlou,a ja zeleninove ryzoto so sampionmi+ kapustovy salat na zajtra,este je tam trochu ryze.a cez vikend aj ja budem mat segedin,ale bez knedle.doschudnutia musketierky.

mimi212

Ahojte no ja som sa dnes postavila na vahu a mam 70kil na moju vysku 160 je to strasne vela.Vobec nemam vydrz v chudnuti vydrzim tak dva tyzdne a potom sa prezeriem uz sa nepacim sama sebe mam vela tuku na tele aj na tvari.Dam si prvy ciel ze by som chcela schudnut 10kilo na 60 to som mala v lete a bola som celkom spokojna tak mi drzte palce

carey

Kilecko ja nesmutim, tesim sa, ze mam pracu ale zaroven sa bojim, ze od januara budem opat nezamestnana :( a s tym ekzémom, no ja ho mam odmalicka a vzdy mavam nejake extremy, nakupila som si vcera pripravky a uz o 70% lepsie, Prohealth ja mast mam od koznej a davam si teraz, ale vies to sa nikdy nadobro nevytrati.... inak dufam ze skusky sa vydarili:)...
Idem pomaly do prace, pekny den prajem

kilecko

MIMMA aha taka som ta zle pochopila tak si daj na rano chlebik a vecer ovocie tam je vela cukru ,ale mozno ani nepriberes nechaj to mu volny priebeh jaaaj jak ti zavidim ja tak mat dole 5kg a to si budem musiet davat cele vianoce pozor co zjem ,ale uz teraz viem ze urcite priberem ,ale dam to dole ako tento rok to nas tu bud zase chudnucich ,prajem pekny zvysok vecera.

mimma

Mne nejde o chudnutie uz, ale chcem 1-2kg pribrat kedze som schudla uz 5kg, co je na moju vysku strasne malo.
Pisem preto, ze ved jem normalne, lebo nechapem preco vaha ide stale dole.. takze tak :)

kilecko

Ahojte,CAREY nesmut ved mas pracu tu si treba vazit a budu sviatky tak vypnes a naberes energiu a teraz je to normalne v zime ma skoro kazdy suchu pokozku a skodi aj zmena vyjdeme z domu vykureneho do chladu je to normalne treba sa dobre natierat ,MIMMA nezda sa mi ze priberas nevaz sa stale ,alebo ze by ti uskodil chlebik a sladkosti asi ti chybaju mafinky ,Prohealth ved ty nejes tak to by som z toho tvojho jedla umrela ,no a moje vlasy tmave dlhe a melir biely kvoli sedinam a fialkovy no sik som pristane mi to jaaaj ale som sa vychvalila ,no co uz som spokojna zabijem sa ked som pekna hi hi ,inac pomaly upratujem ,lestim,peciem ale tak v pohode z radostou tak a zachvilu tu mame sviatky jaaaj ako jest a nepribrat tak doschudnutia

kilecko

Ahojte,CAREY nesmut ved mas pracu tu si treba vazit a budu sviatky tak vypnes a naberes energiu a teraz je to normalne v zime ma skoro kazdy suchu pokozku a skodi aj zmena vyjdeme z domu vykureneho do chladu je to normalne treba sa dobre natierat ,MIMMA nezda sa mi ze priberas nevaz sa stale ,alebo ze by ti uskodil chlebik a sladkosti asi ti chybaju mafinky ,Prohealth ved ty nejes tak to by som z toho tvojho jedla umrela ,no a moje vlasy tmave dlhe a melir biely kvoli sedinam a fialkovy no sik som pristane mi to jaaaj ale som sa vychvalila ,no co uz som spokojna zabijem sa ked som pekna hi hi ,inac pomaly upratujem ,lestim,peciem ale tak v pohode z radostou tak a zachvilu tu mame sviatky jaaaj ako jest a nepribrat tak doschudnutia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátka na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk