Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

Prohealth

Ahojte

Aj ja ledva stiham skola-skusky. S jedenim
Je to bieda vcera:
R: neboli
O:jablko
V:mango
No a dnes:
R:neboli( teda zeleny caj)
O: 2 platky tofu a zeleny salat
V: asi ani nestihnem lebo pridem velmi neskoro domov
Ale dnes som mala posledny den skusky takze uz si mozem zacat uzivat sviatky:)
Kilecko- to je super ze si zmenila uces aky si si dala?
Mimma- drzim palce aby si sa spravne rozhodla
Carey- s tym ekzemom je to neprijemne neskusala si ist koznej ze by ti nato dala nejaku mast liecivu? Kamoska ma tiez take flaky po rukach a to vzdy v zime s zistili jej ze ma alergiu na zimu

mimma

Vcera R: jablko, banan
D: jablko, banan
O: halusky, kit kat
V: krajec chleba s maslom a postruhanou mrkvou, neskor 2 lyzicky nutely
Dnes 54,5kg nechapem ved jem normalne

carey

Ahojte, ja mam teraz dost vela prace a ked pridem domov ak pridem vôbec normalne, tak si idem lahnut, tak velmi teraz nepisem, este aj 23-teho robim, co uz no. Inak mam teraz problemy s ekzémom, akoze mám ho celý život, ale teraz ako je taká zima, tak sa stále natieram, aby som nemalá suchú pokožku, ale aj tak, no bolí ma to, nepríjemné a ešte keď každý deň pracujem s kilami papierov a fasciklov. Inak moja strava teraz ako kedy, ale jem aj sladke, pribrala som to viem, ale tak nebude také zlé snáď. Tak držte sa :)

mimma

Kilecko dakujem aj tebe!! :)

Dnes R: banan
D: banan, jablko
O: slepacia polievka, cestoviny, kit kat
V: krajec chleba so sardinkovou pomazankou

Akurat peciem kolaciky :)

kilecko

MIMMKA ,moja zlata urob za vsetkym zlym hrubu ciaru a kracaj zivotom len v dobrom to ti prajem zo srdca tvoja kamoska

kilecko

ahojte,tak dievcata a mam novu uces aj obocko ,ale som pekna a jem normalne ved aj makam musim mat silu hi hi vianocne upratovanie da zabrat dnes prisla na rad kuchynska linka ,rano vaha nemenna 72kg velka radost inac ako som v lete pribrala 4 az 5 kg tak sa stale drzim ale vyzerala som uplne sik ked som mala 67kg to som bola riadna kost ale teraz to riesit uz nebudem kedze som nepochudla tak sa cez vianoce musim drzat ,ale ja to zvladnem a po vianociach sa do jara doladim.tak dievcata drzme sa jak v chudnuti tak aj v zivote .

Maoam

mimma, na tomto chces prezit? (strava) vsak je s nim vsetko ok, tak co ta trapi? vyzmykana si aj z nedostatku vyzivy

mimma

Prisiel aj vcera, aj dnes.... zatial vsetko v pohode. Len keby som sa necitila ako vyzmykana (aj psychicky, aj fyzicky)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.