Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

Maoam

ale to nestoji za zmienku, si mila, ze si sa opytala, to uz dako vyriesim v sebe (a mozno este aj s nim)

to, co som ti pisala o muzoch, boli skor skusenosti z minulych vztahov, nebolo ich vela, ale odzite uz nieco mam, vsak v mojom veku je to aj normalne

co sa teba tyka, ja viem, ze mas len 19 - v tomto veku a este par rokov neskor baby inklinuju k takemu spravaniu, ake si mala vlani, ja ta za to neodsudzujem, ale do buducna si na to davaj pozor, lebo neskor ti to uz ziadny muz tolerovat nebude, rovnako ako by si ty netolerovala nieco podobne muzovi

asi si mala nejaky problem, nejaka velka vnutorna rozorvanost, nevyrovnanost, mas sklony ublizovat tym, ktori ta lubia a nahanat tych, ktori ta odmietaju

mozno by pomohlo mierne obalit nervy :DD, to ber ako vtipnu narazku na tvoju strasne nizku hmotnost verzus vyska :DD, kludne jedz, viac a ine...ty si to fakt mozes dovolit a mozno bude tvoja nervova sustava na tom lepsie

kazdopadne tu mozes hocikedy napisat, cokolvek ta bude trapit, vsak od toho su tu druhi ludia, aby ti podali svoj pohlad na vec, niekedy fakt bodne nestranny nazor alebo aj viac

hlavne ked clovek v dacom hlboko trci a nevidi von

Maoam

fuuu, mimma, ok, toto som nevedela, co si navystrajala, neviem ake si mala vtedy problemy alebo nejaky psych. problem, lebo to uz boli fakt sceny jak v afekte alebo hysteria ci nieco na ten styl, neviem, nevidim do toho, ty to vies najlepsie sama, ak toto vydrzal, tak klobuk dolu, no

nijako ta neodsudzujem, ale prave preto som chcela pocut obe strany, lebo vo vztahu su na to dvaja a tak bolo fajn, ze si dala aj to, co si navystrajala ty, nielen on teraz

tak uvidis, ci to este date dokopy a daj echo, ako na tom ste

co sa tvojej vahy tyka, nechcem sa ta nijako dotknut, ale na tvoju vysku je to strasne malo :-(
ja mam o 13cm menej ako ty a vazim o cosi menej ako ty a vyzeram velmi stihlo, chudost je ina vec, jem co vidim a nepriberiem, beriem vsak ohlad na moju krvnu skupinu, co je vyhoda, no v mojom veku (budem mat 34) tak neviem, tak sa drzte baby a prajem vam ostatnym, aby sa vam darilo v chudnuti podla vasich predstav napriek sviatkom

mimma

Dakujem za vsetky rady :)
Dnes nie moc ukazkovy jedalnicek:
R: ovsene vlocky, nastruhane jablko, skorica
O: slepacia polievka, hranolky, par kolacikov
V: 3 lyzicky pudingu

Dnes 55,1 kg

kilecko

Mimma prosim ta vysetli mi to ,teraz sa ti zda ze je to chlap ,ked si dokazal aj zensku najst ,ty to vidis ako jeho vzoprenie ,a ta istota co si k nemu mala tu merias fackami,a tym ze si mozes dovolovat k niekomu nie je istota v niecom inom ,ja istotu vidim a to uz mam 47 rokov ze by mi chlap aj keby som si neviem co k nemu dovolovala tiez som razna ,ale zensku by si nenasiel inu to viem zase ja na 100 percent.Dostala si ponaucenie v zivote ,ale stalo to vobec za to aspon sa z toho pouc a bud na ludi mila .Uz sa nebudem k tomu vyjadrovat si mladucka mas cely zivot pred sebou tak si ho prezi co najlepsie bez zbytocnych somarin ved uz mas 19 rokov.Tak dievcata a ako nam ide to nase chudnutie ci ho poriadne roztocime az po vianociach ,ale vy sa tu drzite vyborne ,zajtra sa odvazim dufam ,ze sa nevystrasim.

mimma

Robila som to preto, lebo som si nim bola na 100% ista. Vedela som, ze ma nikdy neopusti ani nic a preto som si dovolovala. Ja viem, je to hrozne...

kilecko

MIMMA nesyp si popol na hlavu ja mam dojem ,ze keby si ho skutocne lubila tak by si take somariny nerobila a vobec aspon si nechodila za druhymi chlapmi neboli tie uteky po sidlisku ,uteky pred vztahom ,ty si urcite nebola s nim stastna co ty na to .A uz mam dopecene mlynkove kolaciky orechove aj kokosove a pozerala som ma nete ste to co jete velmi poucne idem si radsej pocvicit brusaky a napit sa poriadne vody dnes mam deficit doschudnutia

mimma

Ja som ho nicila cely rok a pol. Nepriznala som si to, uvedomila som si to az vtedy, ked mi povedal, ze uz nevladze tolko trpiet. Baby nechcem ho tu obranovat, ani zvalit vinu na seba. Ale fakt som sa spravala hrozne, nadavala som mu za vsetko, fackala som ho, prisiel pred dom o 2 v noci, lebo sme sa pohadali, ja som naschval zaspala a on cakal v aute 2 hodiny, rozkazovala som mu, len tak som ho zrusala, ked sme spolu volali, boli sme vonku a zdrhla som a nahanal ma hodinu po sidlisku.... teraz si pomyslite co som za hlupu kravu. Ano ja viem, bola som... ale uz som sa zmenila.
A Maoam mam 19 rokov.
Budem rada ak budete vediet vsetko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátka na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk