Kamarátka na chudnutie

kilecko

ahojte,no rano som behala po celej chodbe z vahou a vsade ukazovala 73kg pomooooc a nemam dojem ze by som viac jedla asi ma skor zabija sedava praca ,ale pohyb mam do prace a z prace pesi pol hodina teraz sice necvicim ,ale som stale v pohybe az na to ze v praci sedim ,no citam ,ze vy jete ako vzdy ukazkovo ja sa v jedle budem snazit jest co najlepsie ,ale po vianociach urcite zase nabehnem na 90 dnovu rozlisovaciu dietu lebo ta mi pomohla aj tento rok po vianociach tak treba dodrziavat tradicie ,mne inac kila nejdu dole doschudnutia musketierky

Alica30

58.9kg
R: bebe a cucoriedkovy jogurt
D: tiramisu :D, jablko
O: kuraci salat a pol zemle, pol manga
2 hodky posilka
V: 2 krekerbrotom so zeleninou, biely jogurt

...podla mna by sa stravovat nemalo ale ked mne to takto chuti a vyhovuje, ked sa napraskam do 15.00, potom idem cvicit a vecer uz len nieco lahke aby mi neskrvrkalo v bruchu pred spanim.
Inak zvyknem vecerat 2 hodiny pred spanim, ja som inak hladna v noci...to je hrozne :)))

mimma

Carey dakujem :)
R: 2 banany
D: 3 mandarinky
O: zemiaky s mletym masom a paradajkovou omackou, 3 bit
V: zelenina, trosku kecupu

carey

Maoam mas mail, no dnes odcvicene, na veceru bola polievka a idem si spravit caj, dnes uz nevladzem nic robit tak pojdem rovno asi aj spat, sak rano vstavam, stale som vytocena este aj po tom cviceni, ale to ma prejde, co uz novacik v praci to tak byva. pekny vecer

carey

Inak mimma tiez som rada ze sa to medzi vami udobrilo a vsetko dobre vam prajem, inak tie muffiny to je velmi rychla zalezitost, ja si ich tiez robievam :)

carey

Ahojte baby, ja som teraz na tom horsie zas, nervy mam z roboty, skoro kazdy den si v duchu zanadavam, lebo niektore sliepky co tam robia akoze dovi dopo, ale to asi vsade. Idem cvicit, ale s jedlom je zle :( ja neviem ked su nervy mne to chudnutie nejde a nejde, neviem co mam robit tak ma to stve. Inak od januara chodim na anglinu, vcera som sa prihlasila ale neviem ako s robotou vtedy ci mam sancu tam ostat ci nie, no nie je to dobre, lebo su tam rozne narazky na mna ale tak ja si plnim co mam, ale tak v dnesnej dobe neviem ci to je o tej robote alebo o com vlastne

Maoam

caute baby, ja vas obdivujem, ze sa chystate tak vypekat, ja urobim 1 struhany tvarohovy kolac a dovi-dopo

vsak cez sviatky sa moj zaludok zazracne nezväcsi na dvojnasobok oproti zvysnemu roku...akurat by mi bolo mega zle

mimma - pocuvaj, ty mas tie muffiny v zasobe 100ks paletu? :DDDD len preto, ze ich jes kazdy den :DD, robis si ich sama, ci ich kupujes?

inak som ti este chcela povedat, ze som rada, ze sa to medzi tebou a tvojim priatelom dalo do poriadku, drzte sa