invalidny dochodok

Príspevok v téme: invalidny dochodok
rusmar

Ako prebieha posudenie zdravotneho stavu? Na zaklade ziadosti som predvolana k posudkovemu lekarovi a neviem, co vsetko mam povedat. Uz rok som na PN a od zaciatku beriem 5 druhov liekov. Absolvovala som infuzie 2krat 10, rehabilitacie, nosim obcas korzet... Mam stale bolesti v krizoch a bolest a trpnutie pravej nohy. Nemozem dlho stat, chodit, sediet, lezat. Asi ma operacia neminie (dynamicka stabilizacia pomocou titanovych skrutiek) ale chcem sa tomu vyhnut, pokial fungujem ako tak. Tak by som chcela vediet, co vlastne povedat, aby to bol aspon ciastocny inv. dochodok. Za vsetky odpovede dakujem

[zruseny17]

prebieha to uplne normalne,prides,sadnes si,doktor si zoberie tvoju kartu,popyta sa ta na priebeh,stav,problemy,co ta najviac obmedzuje a tak...a potom ti povie co asi mozes cakat,kolko percent ti prisudi...

koniec sveta

Tvoj posudkovy si nevyziadal papiere dopredu? Jednoducho si prefot lekarske spravy za posledneho pol roka a das mu to. Hlavne vysledky roznych vysetreni a pod. On si to precita, podla diagnozy prideli percenta postihnutia (na to su tabulky) a povie ti to. To je vsetko.