Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem ťa. A ty?

Príspevok v téme: Milujem ťa. A ty?
miruss

Ahojte, mám vzťah s priateľom už 6 rokov. Za posledný rok som si začala uvedomovať, že už ho nemilujem, ale zostávam s ním, lebo sa mi nechce začínať nový vzťah. Ukončiť vzťah nechcem, lebo ho mám rada a nechcem byť sama, len ho proste už nemilujem. Zaujíma ma odpoveď na otázku, čo poviete človeku, ktorý povie, že vás miluje, ale vy to tak necítite? Čo by ste na to povedali vy?

donsaliver

a načo by sem chodila? veď jasne povedala, že sa s priateľom otvorene porozpráva a budú pracovať na ich vzťahu. mňa len udivuje vlastnosť žien, že hoci ona tu už odvtedy neprišla a nereaguje na vaše podpichovačné poznámky tak niektoré z vás aj napriek tomu stále máte potrebu otrieť si tu o ňu hubu...

Slecna A.

ani podla mna tu uz miruss nepride a nenada nam do spin :D
Chcela riesit prave vzniknutu situaciu a to, ze priatela nemiluje posledne mesiace/rok. Bohuzial, tymto sposobom "liecia" aj nasi doktori..."Boli vas to? Predpiseme nieco na tlmenie bolesti"...
Kazdy by sa pri rieseni problemu mal zaoberat aj tym, preco a ako to vzniklo. Tym, ze bude na tuto bolacku stale davat dake "obklady a tlmice", tym problem "nevylieci"...Preto sme sa tu mnohi snazili ukazat jej pravu podstatu toho celeho. Samozrejme, necakala, ze kazdy jej bude navrhovat rozchod, ale probuh, klamat niekoho dalsich par rokov??? Brrr, az ma zamrazilo..Nikto z nas by nechcel byt nikdy v kozi jej priatela, to vam garantujem. Nuz, majte sa vy spinavci :D To je vsetko, co som chcela este k tejto teme povedat ;)

Iveta Michael

No tak ako..? Zakladateľka témy najprv položí provokatívnu otázku..a potom už zdrhne? :)Niečo mi tu chýbalo..aj môj komentár sa jej nepáčil a pritom som jej radila aby bola férová voči pritaeľovi..nepáči sa mi tento jej postoj tak sa nedivím že tu bola aj hádka medzi vami ona si totiž ani dobre myslené rady nevzala k srdcu ako tak sledujem,čo už s ňou..celé zle:)

Leela333

Bumerang, nikde si to nepovedal. Myslím tým, že nič proti nej nemám ani som to nemyslela nijak zle, ale tvoj príspevok sa mi zdal trochu podpichujúci.

bumerang710

Leela333 kde presne som povedal, že sa nad ňou povyšuješ? keď som povedal, aby si jej poradila??? akoze WTF???

Leela333

bumerang710, tvoj komentár je dosť od veci. Nijak sa nad ňu nepovyšujem ani ju neurážam, nemyslím si, že je na tom niečo zlé, že s týmto ešte nemá skúsenosti, veď všetko je raz po prvýkrát. Len som skonštatovala fakt, nič viac.

winki

Tak, aby ste sa tu už konečne prestali medzi sebou hádať, aj keď si myslím, že zakladateľka sem už nenakukne, ale aj tak.
Už ho nemiluješ, ale nechceš o neho prísť. Tak pri najbližšej vhodnej príležitosti mu povedz: Zlatko, mám ťa veľmi rada a veľmi na tebe záleží, prežili sme si toho veľa a ja ťa nechcem stratiť, ale v poslednej dobe mám pociť, že náš vzťah stratil iskru a už to neni to čo bývalo. Necchem ťa stratiť navždy pretože ťa stále mám rada, ale myslím, že by sme si mali dať trochu voľnosti. Potrebujem čas na znovunájdenie tých prvotných citov k tebe. Chvíľu potrebujem byť bez teba. Dúfam, že ma chápeš a dáš mi trochu času usporiadať si myšlienky.

Leela333

xxy, myslím, že vek v tomto nie je až taký podstatný. Skôr skúsenosti. Ona žiadne nemá tak proste nevie ako sa správať. Ale aspoň sedliacky rozum by jej mohol napovedať, aby mu to povedala šetrne, ale priamo a úprimne, aby si nerobil zbytočné nádeje.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem ťa. A ty? - Fórum - ZDRAVIE.sk