Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem ťa. A ty?

Príspevok v téme: Milujem ťa. A ty?
miruss

Ahojte, mám vzťah s priateľom už 6 rokov. Za posledný rok som si začala uvedomovať, že už ho nemilujem, ale zostávam s ním, lebo sa mi nechce začínať nový vzťah. Ukončiť vzťah nechcem, lebo ho mám rada a nechcem byť sama, len ho proste už nemilujem. Zaujíma ma odpoveď na otázku, čo poviete človeku, ktorý povie, že vás miluje, ale vy to tak necítite? Čo by ste na to povedali vy?

bumerang710

dobre, teraz sa tu môžeme naťahovať ďalších xxy hodín :D o každé slovíčko... ja som skôr za to, aby ste jej povedali ako sa s ním má o tom rozprávať - nie len pár vetami, ale dať jej návod keď nevie ako na to...

flegma

:D ach jaj, bumerang, stale sa vyhybas tej odpovedi
ide mi o ten muzsky pohlad z druhej strany, nie detailne rozoberat, aky maju oni vzdtah, kedze nikto z nas s nimi nezije

bumerang710

nuž flegma nedala si tam žiadny otáznik takže som nemohol vedieť či sa jedná o otázku, alebo len o výrok. každopádne jej otázka neznela ako má klamať partnera a teraz to tak trochu prekrúcaš tak, aby to vyhovovalo tebe. niekde myslím tá baba spomínala, že si chce udržať svoj vzťah, lebo jej na tom záleží a strávila s ním dlhú dobu pričom väčšinu času ho milovala a problémy sú u nich len posledný rok a nie, že chce klamať.

flegma

otazka znela, ako by si sa ty citil, alebo akoby si reagoval, kebyze: "mas babenku, a po siestich rokoch sa dozvies, ze nielenze ta nelubi, ale ani ti to nevie povedat a pyta si rady od ludi na fore, ako ti klamat, aby si ta udrzala co najdlsie, kedze samota jej nevyhovuje a vyslovene sa drzi hesla: lepsi vrabec v hrsti, ako holub na streche..."

bumerang710

kedže s mužmi sa nerozchádzam a ani nemám vzťahy tak som sa k téme nevyjadroval. načo som neodpovedal, pýtala si sa ma niečo? xxy sa ma pýtala či mi niekto stúpil na otlak - nie, nemám otlaky. bola ešte nejaká otázka?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem ťa. A ty? - Fórum - ZDRAVIE.sk