Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neprijemna stria

Príspevok v téme: Neprijemna stria
matthew

Caute, cvičím vyše 4 roky a prevažne na objem. Viem ze vtedy sa vytvárajú strie, lebo koža už nedokáže sa tak naťahovať a popraskaju podkozne vrstvy. Ale akurat včera keď som došiel z posilky a cvičil som hruď, posledný cvik bol rozpazovanie, ma znepikojil pohľad na tu najväčšiu striu a najruzovejsiu. Prikladam foto. Je to bok pŕs pri podpazusi. Čo vy nato hovoríte? Mám sa niečoho obavat? Alebo len niecim mastit? Ďakujem

www.ulozto.sk

matthew

Tak ale to by ma aj bolelo keby to bola roztrhnuta slacha alebo niečo také nie? Ono keď si cez to prejdem prstom tak povrch je taký jemnucky, vpodstate ako na striach. Akoze keby vyzerala ako ostatné tak nič neriesim ale práve ta farba, velkost mi robí starosti že či to nemoze byť niečo iné

Marsmeloun

je to čerstvá stria a poriadne hrubá .....no s tym už nic nespravíš .. ta len sa staraj o kožu .. časom to aspon vybledne

Magy

tak neviem ci to je stria, skor nejaky krvny vyron ci efekt z lokalneho poskodenia podkozneho vaziva, slachy, cievy a pod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neprijemna stria - Fórum - ZDRAVIE.sk