Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolava gucka v zapasti

Príspevok v téme: Bolava gucka v zapasti
Ad7772

Dobry den,

Chcel by som sa opytat na problem,ktory u mna pretrvava uz dlhodobo no koli robote som to nikdy nejak neriesil.Ked som bol mladsi narazil som si ruku dost silno pri futbale(nevedel som nou nic robit par dni)ale presla bolest vsetko bolo ok.
O par rokov bolest prichadzala naspat,vzdy iba nejak 3x zamesiac,pravdepodobne ked dviham nieco tazsie alebo si ju natiahnem,citim dost velku bolest a vytvorila sa mi tam aj mala guca z ktorej bolest vychadza,rukou viem ledva hybat,je to bolestive.

Viem,ze kamarat mal podobny problem aa hovoril,ze mu do gucky doktor pichol injekciu a vytiahol z nej nejaku tekutinu.No neviem ci mam ten isty problem,ta guca sa mi zda byt tvrda.

Tak sa pytam,ci uz mal niekto podobny problem,ako to dopadlo a ci je ist k doktorovi lepsie ked to ubudne guca sa zmensi a prestane boliet alebo ked opak.

Dakujem

[zruseny17]

a kde presne to mas?...ten kamarat mal asi cystu,kedze mu robili punkciu...co presne mas ti povie len doktor,pripadne sa to ukaze na MRI...takto mozme len hadat:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolava gucka v zapasti - Fórum - ZDRAVIE.sk