Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaginálna mykóza

Príspevok v téme: Vaginálna mykóza
Romík

Už riadnu dobu (niekoľko rokov) ma trápi Candida ... nekonečné výtoky, bolesť pri pohlavnom styku ,poriadny styk som nemala ani nepamätám :/ :( .. Doktori mi nepomáhali, takže som sa odhodlala sama vyliečiť ... Som z toho ale na nervy , jem samú zeleninu, celozrnné výrobky, žiadne cukry, žiadnu bielu múku ... snažím sa dávať cesnak na večer, pijem rôzne čaje ako Lapacho, Alchamika atď , používam oregánový olej, kokosový bio olej, Citrovital a taktiež na večer užívam probiotiká Biopron Premium ale žiaľ bohu zatiaľ neúspešne :/ ... čo sa psychiky týka tak som s ňou totálne na dne, kvôli tejto pliage som už nejaký ten rok bez partnera, lebo ten by len ťažko pochopil čo mi je a toleroval "nesexuálny vzťah" ... je tu niekto ako "doktor House" a vedel by mi pomôcť ? Prosííííím

rriva

Pre mňa je najväcsi tachranca wobenzym. Mala som obrovkske a caste problemy s mykozou, skusala som vsetko ale pomohli az enzymy

Romík

RNG, poznám veľa dievčať ktoré chodia pravidelne do mc donaldu, stravujú sa nezdravo , jedia čipsy , sladkosti jedna báseň a nič im není :( ako to ?

RNG

Kedze mykozy si vypestujes v tele sam nespravnou skladbou stravy, bohatou na volne cukry a chudobnou na mikrovlakniny a probiotika, tak aj keby si to na cas znicil, vrati sa ti to spat ak nezmenis radikalne stravu.
A mykozy a candidy sa daju obratenim ich podporovania, naopak branim protikandidovych doplnkov a nasadenim probiotik a podporovanim ich extra mikrovlakninami, zmes aspon 15 gramov denne, nakoniec znici mykozy a candidy v tele. Urychlene to ale robi nizkosacharidova dieta a pouzitie protimykoznych doplnkov, ako carvacrol, GSE, kokosovy olej a najsilnejsi enzym na rozpustanie bunkovych stien plesni a kvasnych kultur(celulaza a hemicelulaza vo velkych davkach), Candex. Zatial tento enzym nema ziadnu konkurenciu nikde na svete , tj neda sa nahradit.

Krau

Ahoj,
ja osobne by som Ti odporusil poriadnu systemu liecbu, cize flukonazol 100mg (dalacin, mycosyst, mycomax a spol.), povedz ale svojmu doktorovi, nech Ti predpise aspon 7-8 tabletove balenie, jednorazova narazova davka je niekedy na prd, lepsie je to preliecit dlhsie mensou davkou.
Popri tom existuje zvlhcujuci vaginalny gel s PROBIOTIKAMI, ja osobne poznam len jeden, takze sem nejdem pisat nazov,ale v lekatni by ho mali poznat. Cize pocas liecby by si si mala pravidelne aplikovat tento probioticky gel a pokracovat v tom aspon mesiac, ci bude nejaky vysledok.
Pacientky, ktorym som to doporucil, kazda jedna sa zbavila mykoz...Za vyskusanie nic nedas ;)

Romík

RNG, prosím ťa dá sa aj niekde na Slovensku zohnať ten enzým Candex ? alebo aspoň niečo tomu podobné ? ďakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaginálna mykóza - Fórum - ZDRAVIE.sk