ANO ALEBO NIE?

Príspevok v téme: ANO ALEBO NIE?
jajina

no moj problem asi tiez velmi nepatri na tuto stranku....ale vzdy sa zidu nazory ludi, ktorych sa to osobne netyka a ktori vas nepznaju....mam priatela...vlastneani neviem ci este mam...doteraz sme sa normalne bavili o vsetkom, nemame vlastne problem nacat akukolvek temu a myslim ze si aj dobre rozumieme...no on v poslednom case zacal narazat na postel a tak...ze co by som tam s nim robila ak by...ved viete...no a ja som mu parkrat povedala ze nepojdem s nim do postele...a vcera mi povedal ze si mysli ze ja vlastne ani nemam rada sex tak ze mozme byt maximalne priatelia..no ked som mu vysvetlial preco nechcem ist do postele s nim, ze som vlastne este panna a ze som vobec nebola s muzom...tak potom vsetko stiahol spat a tvari sa ako keby bolo vsetko ok....no ja mam pocit ze mu ide iba o jedno...dostat ma do postele a nic viac...som teraz tak z toho riadne paf....ani neviem ako sa mam k nemu spravat ci tak ako stale alebo poslat ho.....

Dee

nemusis mat pochybnosti, fakt je od neho pekne, ze to nechava na tebe. Keby mu islo iba o sex, tak by s tebou nezostal, ale by sa na teba vykaslal a nasiel by si taku, ktora hned roztiahne nohy.
Inak kolko mas rokov a ako dlho ste spolu?

jajina

dakujem krasne...takze podla teba mam to brat uplne v pohode....no povedal mi ze teraz chape preco nie a ze vlastne ak mu nabuduce poviem ze nechcem s nim ist tak je to ok....ale aj tak mam trosku take pochybnosti...

Dee

pozri, moj priatel na mna tiez jemne tlacil aby k niecomu doslo. Ale ked som mu povedala, ze som panna tak s tym prestal. Cakal vyse roka a bol strasne zlaty a prekvapeny ked som mu necakane povedala, ze ho chcem:o)
Podla mna ten tvoj len pochopil, ze pre dievca ako ty je velmi dolezite byt pripravena na taky velky krok a nechava to na teba.
Nerob si z toho tazkosti, problem by bol, keby na teba tlacil aj tak. Je od neho pekne to co spravil