Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ide o rakovinu uzlín ?

Príspevok v téme: Ide o rakovinu uzlín ?
macik

dobry den,
prekonala som chorobu teraz,som sice mlade dievca,tesne po 20-ke,ale rakovina si nevybera,mala som teraz 3 tyzdne infekciu v tele nejaku,nadchu,horucku ,proste chripku alebo nieco take,angina,alebo co neviem-ani lekar mi nepovedal ..
brala som augmentin ,nesadol mi ,zle m po nom byvalo,zle mi je doteraz od uzivania ..ale vyuzivala som ho poriadne
na konci uzivania,resp den po dobrati poslednej tabletky sa mi stalo,ze ma rozboleli vsetky zuby a dasna ..naozaj strasne,aj zdrave aj pokazene zuby ma boleli,skoro som letela k doktorovi,ale potom som t pretrpela doma,to mi ako tak preslo ,uz ma to tak nebolí,ale co je najhorsie !!! potom som si nahmatala nieco akoby hrcku ,alebo co to je pod jednou pazuchou ..a boli ma to velmi uz par dni ..cela ta ruka ma boli...ale inak aj posledne mesiace ma pobolievaju pazuchy ...co mam robit ?o co moze ist ?

macik

nikushka lenze ja som sa praveze v poslednej dobe neholila,to je ten problém,keby ano,tak viem hned,ze to je z toho a nepanikarim,ale toto je nieco ine ,no nechcem s tym hned bezat za doktorom,lebo mne uz obvodacka naznacila,ze som hypochondricka ...co vsak vobec nie je pravda ...tak neviem,co s tym

[zruseny17]

ak ti to prechadza same a mas to len pod jednou pazuchou moze to mat suvis aj s holenim...mne sa raz zapalil chlpok a z toho mi navrela uzlina,bola som s tym na chirurgii,doktor mi vtedy na to nieco dal a po par dnoch to preslo...

macik

nikushka mavam nevolnosti ..ale zase nie take strhujuce,rakovina to asi vazne nebude,ale asi nejaky zapal,alebo prechladnutie ,ale vsak sa obliekam poriadne,tak nechapem celkom o co ide :(ale uz ma to prestava boliet same od seba,niekedy este ma to zaboli,ale nie velmi

[zruseny17]

ja viem mali sme tuto formu rakovny v rodine:( ale pokrocile stadium rakoviny zahrna aj ine priznaky-nechutenstvo,ubytok vahy,nevolnosti atd...

macik

nikushka ale v pokročilom stadiu bolia ..ked uz j rakovina rozvinuta ..to viem istotne,lebo nou trpel jeden moj znamy ..

[zruseny17]

tu pomoze len lekar...najcastejsie sa uzliny zduria ak je v blizkosti nejaka infekca alebo zapalovy proces...a ked ta boli cela ruka,moze to byt skor ten zapal...najistejsie bude ist lekarovi a opisat vsetky priznaky...myslim ze same to neprejde,aspon ja by som neriskovala a necakala...ale rakovina to nie je,neboj,vtedy uzliny nebolia

macik

moja doktorka teraz neordinuje ,ale velmi sa bojim,prejde mi to same ?alebo co mam s tym robit ?dost je to neprijemne a boli ma to --v zivote som to nemala !!!!

[zruseny17]

neboj,urcite to neni rakovina...niekedy sa stane ze infekcia zasiahne prilahly lymfaticky system...treba este raz navstivit obvodneho

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ide o rakovinu uzlín ? - Fórum - ZDRAVIE.sk