Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako ukoncit vztah,tak aby to nebolelo?

rosalginka

skusala som sa cez vikend neozvat bola som chora. Ale nevydrzala som to , on mi aj volal teda chcel ale pisali sme si cez chat. Aj terza som si dala zavazok ze to zmiernim ze mu neodpisem ale naco ... ked ja ho uvidim a .. :(
Mna to preto k nemu taha ze to je moj jediny priatel tory ma chape. On je velmi inteligentny a vacsina mojich kamosov su v mojom veku teda20 a moj praitel ma30.
Ja ho asi nedokazem opustit i ked viem ze to ni eje vhodny muz do manzestva.
A myslim ze po nom by som nesla do postele so ziadnem. Ja sa chcem dat uz len muzovi lenze kto vie ci ma niekto bude chciet... :( som z toho v depke , rozmyslam ze aj skoncim VS , Nic sa mi nechce , a citim vo svojom vnutri strasny smutok -

mia2102

tak ja som po rozchode 1,5r so svojou velkou vraj zivotnou laskou, tak to aspon tvrdil a ukoncil to smskami, aby som ho viac nekontaktovala, nedvihanim telefonom atd. 2 tyzdne pred rozchodom mal reci, ze kedze sme obaja v znameni ryb, tak sa nehodime a nemame vela spolocných veci atd... ze aj ked bude mat priatelku, odstane so mnou v kontakte a ze dotycna zena, s ktorou bude, tak to bude respektovat...a ze mozno o rok sa dame dokopy, teda podla toho aka bude situacia. je to 1,5 roka a mna to boli rovnako...

wowo1

moj manzel je moj najlepsi a jediny priatel.Ale moj byvaly je len moj kamarat velmi dobry kamarat,ale nie je muz s ktorym chcem zit denno denne.Rozchod musi byt radikalny. Nedvihane telefonov, nestretavanie sa,aby to dotycny pochopil.Cca po roku alebo ako budes citit ..ze je on a ty za vodou ,,mozes skusit priatelstvo.Najlepsie sa ale priateli ked uz on a aj ty ste zadany...vtedy uz nejde o nic a ste len kamosi.Ale vacsinou vztahy koncia nenavistou bohuzial ludia si nevedia prist na meno ,,alebo jeden stale miluje...len par vztahov mi skoncilo priatelstvom,,ale to az po rokoch,,vacinou je tam stale trauma z ich strany a v jdenom pripade,,,som ja bola asi ta zla,.Dost zavisi kto sa rozchadza.Ak ty..tak pre teba bude priatel,,ale on ,,ako muz menej psycholog a urazena jesitnost,,asi nebude tvoj priatel..zavisi od jeho iq a eq zrelosti

Mimulus

Každý človek sa s takýmto niečím vysporiada inak ale tak ako to už dokázali mnohí aj ty to zvládneš. No rana na srdiečku už bude navždy. Ale možno by bolo dobré ak by Ti poradila nejaká dobrá duša ktorá aj po rozchode berie svojho bývalého za priateľa.

rosalginka

lubim ho svojim sposobom ale neviem si ho predstavit ako otca svojich deti... len ako sa stym rozchodom vyrovnat .

Mimulus

Aj tak ho ľúbiš! So všetkých Tvojich príspevkov to vychádza. Len si to nechceš priznať. Pozri ak Ťa neľúbi on a hovorí Ti aby si pribrala a porovnáva Ťa s bývalkou tak nemáš čo riešiť! Daj mu zbohom prvá! Viem bude to ťažké a ver mi ak si na niekoho zvykneš tak je to strašná bolesť ale prejde to. Ja som stratil po 12 tich rokoch človeka, ktorý mi bol tiež ako rodina, dôveroval som mu a položil by som za neho aj život. Vtedy som myslel...že sa môj život skončil ale prešlo to a presne tak prejde aj toto. Ver mi nie je nič ťažšie ako opustiť alebo stratiť niečo čo miluješ a na čo si zvyknutá.

rosalginka

nie nelubim ho mozno trochu,ja som na nom zavisla.
Chcem sa toho zbavit , ja s apri nom citim nanič, akoby som pre neho nic neznamneala aj ked xcem nieco riesit -vztah ... je mi z toho zle ,srdce ho uz nemozemat rado rozum hovori aby som skoncila, dusa hovori i napriek tomu ze si mi ublizil, neodchdzaj... ja si myslim ze ma nema rad. ani nie som jeho typ zeny vzdy mi hovori ze mam pribrat :( jeho ex bola bambulka. Dokonca si s nou sem tam pise sms k sviatkom... je to normalne ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ukoncit vztah,tak aby to nebolelo? - Fórum - ZDRAVIE.sk