Ako ukoncit vztah,tak aby to nebolelo?

Mimulus

rosalginka ak máš vzťah tak z toho už nikdy nebude priateľstvo! Možno to teraz tak berieš ale priateľstvo a vzťah musíš striktne oddeľovať ináč to nebude fungovať. Môže to však fungovať naopak ak máš priateľa tak z toho môže vzniknúť láska. Pozri je to len môj názor ale je veľmi smutné, že nemáš naozajstných priateľov. Zase len môj názor ale ja mám priateľov na prvom mieste - dokonca aj pred láskou, pretože tá nie je stála ale skutočného priateľa máš do konca života.
Na ten vzťah však budeš musieť zabudnúť!!! Veď ty ho ešte stále ľúbiš.

rosalginka

len ten chlap je moj najlepsi praitel , a nemam okolo seba ludí s ktorymi by som sa citila tak dobre ako s nim ... len on mi ako praitel nevyhovuje.
Ja to uz nevladzem s nim , stale len tie jeho byvale zeny a vzdy je nejaka zena lepsia ako je v niecom a hovorila som s nim o tom a ze on si to neuvedomuje . :( Chcem to ukoncit osobne , ale taktiez to nechcem ukoncit lebo stratim niekoho kto je a bol pre mna ako rodina, Chapete ? :/ ...ale zivot s nim -manzelstvo si neviem predstavit.

miauu

to sa neda, pokial jeden naozaj lubi a druhy nie, bude to boliet..a ano suhlasim nie cez sms..mne to spravil byvaly a doteraz neviem zabudnut, hlavne sa nechovat jak male dieta

Magy

rosalginka - presne ako pise skovranok - osobne, ferovo. ty si musis ujasnit co ti ten vztah dava a co berie a aku ma buducnost. a nebat sa dat svoje nazory na svoj zivot a buducnost jasne najavo. je to TVOJ zivot. podla toho sa zariad. zit len kvoli "strachu" alebo z nostalgie nema ziaden zmysel.

Mimulus

Z priateľstva môže vzniknúť láska no opačne to bohužiaľ nefunguje. Myslím si, že rozchod je rozchod a kto je s tým s kým sa rozišiel priateľ tak ten vzťah vôbec nemyslel vážne alebo toho druhého ešte stále ľúbi. Rozchod je vždy bolestivý ale najhoršie čo môžeš urobiť je ak zostanete priateľmi. To je len môj názor.

rosalginka

a ako sa stym rozchodom vysporaidat? ja holubim len nemozem byt uz s nim ...je workoholik a ma vybuchy nalad, bojim sa ze ma opat nechu samu ako sa aj stalo , ked som mala najhorsie obodbie mojho zivota. Ja sa ho bojim nechat preto lebo mam strach ze nikdy uz nebudem tak velmi lubit ziadneho chlapa, on bol mo prvy vo vsetkom!
Ale racionalita mi kaze aby som urobila koniec , lebo sa trapim a tkviem .