Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vegánstvo

Príspevok v téme: Vegánstvo
Esterka001

Chcela by som sa opýtať na váš názor ohľadom vegánstva. Už asi 2 roky som vegetariánka a dokážem skvele fungovať, vlastne si ani nepamätám kedy som bola naposledy chorá. Teraz by som chcela vyskúšať vegánstvo, no moji rodičia majú obavy, ktoré by som chcela vyvrátiť. Mám 15 rokov a preto sa boja. Viem že to zahrňa nejaké obmädzenia ale nepokladám to za nič strašné. Vopred dakujem za Vaše názory.

kikusssik

ja som nepostrehla, že by sme sem písali, že sa snažíme jesť to, čo prirodzene jedli naši predkovia...
mal by si prečítať
www.articlesbase.com
tam to dobre napísali

Monitaaa

doubledog
ale ved to nahodne si napisal ty :D :D :D je to jedno, ved nech si kazdy je čo chce, my nepresviedčame teba, ty to nerob nám a je mier :D

doubledog

hej, krmivo pre zvierata je asi jedina moznost. tipujem, ze nase normy ani nedovoluju predavat to pre ludi.

monita
neslo o ziadnu nahodnu alebo vynutenu konzumaciu zivocichov. bola to od zaciatku bezna a dolezita sucast prirodzenej stravy.
mali by ste to teda jest aj vy :)

Monitaaa

este k tej nahodnej konzumacii, vsetko je o hlade a o preziti, človek v stave nudze vypije aj vlastny moc a nikto netvrdi ze je to pre neho prirodzeny napoj :D

doubledog

neslo len o cerviky v ovoci a podobne, v podstate nahodne skonzumovane zivocichy.

praludia taketo jedlo cielene vyhladavali, zbierali musle, slimaky, cervy, hmyz, ktovie co vsetko, ak ich nasli.

ja som inak zhanal nejaky suseny hmyz alebo vyrobky z neho, ale nikde ho u nas neviem kupit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.