Všetky príznaky a nič ?

Príspevok v téme: Všetky príznaky a nič ?
Háďa

Dobré ráno,mám jeden problém..Už asi týždeň mi mešká menzes,mávala som ho presný ..a ,vždy ,,pred" mávam PMS a tak isto aj teraz ,mám všetky príznaky ako vždy ale menštruácia stále nikde...začínam sa báť,ale keby som teoreticky bola tehotná,je by možné žeby som mala tieto predmenštr. príznaky ?? A dalšia vec..trpím bulímiou a hladovaním zároveň..čiže nejem a ked už niečo zjem tak to väčšinou preženiem a potom čosi vyvrátim.. a tak je to teraz tak 2,3x do týždňa,niekedy menej(snažím sa vyliečiť)..ak nerátam víkendy kt. sú pravidelné..Trvá to už asi 2 mesiace ,tak či nemôže byť príčina aj to ? žeby mi to nerušilo cyklus? už som aj schudla ale nie vela.. Prosím pomôžte mi nejak sa ukludniť ,v najbližšej dobe si urobím test..len dovtedy ma asi picne.. Môžem mať tie príznaky PMS aj keby som tehotná?

Jw

Ahoj., Neviem ti pobedať ale je to dosť možné že si predtala
Mať menštruáciu z bulímie., aj mne sa to stalo. Telo možno nieje zvyknuté na takýto tip fungovania a prestalo získavať potrebné látky ( teda ti určite chýbajú vitamíny) . Skús si irobiť tehotenský test ale myslím si že to tým nebude. Je normálne že pri hladovaní sa ti stane toto. Ps. Čo znamená že sa u dávaš fo poriadku?