Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať čo najviac peňazí počas materskej

Príspevok v téme: Ako získať čo najviac peňazí počas materskej
lifeisgreat

ahojte, potrebovala by som radu, ako získať viac peniažkov počas materskej. V júni som skončila vysokú školu, momentálne si robím absolventskú prax a som v 7tt. doteraz som pracovávala len na dohodu. chcela by som vedieť či sa to nedá nejako šikovne urobiť, aby som mala aj ja nejaký vyšší príjem (ako aj niektoré naše spoluobčanky, ktoré nikdy nepracovali a poberajú za deti nehorázne veľké peniaze). ak viete niekto niečo, ako sa to dá alebo ak má niekto nejaké skúsenosti, prosím poraďte :)

Lulita

:))))))))))) hehe box a urady to je dobre!

no obavam sa, ze si nezvysis, musis predtým mat nejakych 270 dní odorbenych vkuse a asi pol roka z toho si platit dobrovolne pripoistenie, ty na matersku ani nemas narok, budes dostavat rodicovsky prispevok po narodeni dietata, co je cca 190 eur mesacne, plus cca 21 eur pridavky na dieta

[zruseny17]

spoluobcianky ktore nikdy nerobili urcite nepoberaju na deti nic ine okrem rodicovskeho prispevku a prispevku na dieta:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať čo najviac peňazí počas materskej - Fórum - ZDRAVIE.sk