Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reuma

Príspevok v téme: Reuma
Nela

Som veľmi prekvapená, som tu na fóre po 1x, ale ja mám 52r. a tiež mám reumatoidnú artritídu nejakých 15 rokov. Užívala som 3-4 roky methotrexat,čo som už porodila veľmi dávno 2 synov a momentálne už 2roky neužívam vôbec nič,a je mi presne tak isto na kĺby ako s liekmi, tak mi to nedalo, aby som sem aspoň niečo nenapísala. Dievčatá vysadiť to svinstvo čo najskôr, to radím pretože sa celý org. nabúra, niekomu skôr a inému neskôr. A potom budú zďaleka väčšie problémy ale krvou,pečeň,cysty,plod dieťaťa ....och bože, veď plod si berie z nás všetko čo je aj roky uložené v tele. Ja som sa začala pravidelne, ale fakt pravidelne pohybovať-cvičiť, aj keď všetko bolelo, vtedy kratšie a pomenej.Klamala by som že ma práve v túto jesennú dobu nebolia kĺby, ale je to stále v norme. Radím fakt, tie svinstvá od reum. neberte, ak ste len na tom už na hrane s bolesťami a nevládnosťou a hlavne nie pred pôrodmi!!!!! Veľa zdravia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reuma - Fórum - ZDRAVIE.sk