Push up podprsenka - Čo nato chlapi?

Príspevok v téme: Push up podprsenka - Čo nato chlapi?
malvinka

Zdravím. Chcela by som sa opýtať na názor chlapov podprsenky Push up :-) Nie každá sme obdarované velkými prsiami, niekomu sa to páči , niekmu zas vyhvouju menšie , však????
Stalo sa vám, že ste mali priatelku, či kamarátku a pri bozkávaní alebo innej činnosti ste jej chytili prsia a tá podprsenka bola trošku vypchatá ?? :) aký názor nato máte???? Je to podla vás smiešne keď babe chytíte prsia a podprsenka ma výstuž ?? :-)

Ja osobne tie podprsenky nosím, priznávam sa, a tuto tému som založila preto, lebo chcela by som vediet, co si o tom myslia muži

pomaranc99

mne osobne to vadi, ked baba nosi pushupku, vypchava si podprsenku, ma na ksichte vela makeupu a pod. vadi mi to do takej miery, ze s takou babou ani nebudem mat vztah. nejde pritom o velkost jej prs, pretoze moja najkrajsia frajerka mala jednotky a nevadilo mi to, ale ide o pristup a sposob rozmyslania tej baby.

pozri sa na to z druhej strany - ak si muz do gati strci samalu a takto stale chodi s tebou von a potom ked pojdete "na to" tak zistis, ze tam dole toho vela nema - bude to z tvojho pohladu OK?

malvinka

ale tak na dotyk chcem vyjadrenie proste ;-) ci to nieje blbe pre chlapa , ako nehovorim z vobec nemam prsia, mam len kosiky B , ale nosim aj push upky ,a ked som s priatelom a si ma chytá na nich, tak mam blby pocit trosku, heh :-) ale ja chcem vediet len nazory chlapov, to len tak...nerobim si z toho tazku hlavu ,nemyslite :) proste chcm vediet co si o tom myslia

lilianna

Ja ich nosím tiež a nemyslím si že by to malo nejak chlapom vadiť:D ved čo mame robiť my ktoré sme toho moc nedostali ? :D :D