Zmýšľanie chlapa

Príspevok v téme: Zmýšľanie chlapa
karkulkaa

Prečo majú chlapi "gule" na to, aby podvádzali svoje dlhoročné priateľky, ale nemajú gule na to, aby im to povedali na rovinu a budú ich ťahať za nos. To si fakt myslia,že my sme také tupé a absolútne na nič neprídeme. Zaujímala by ma odpoveď najmä chlapov, ale prispieť môže každý.

iskierka

karkulka, podvádzajú aj muži, aj ženy...a zrovna nikto sa tým nebude druhému chváliť. preto ťažko to zovšeobecniť len na mužov, i keď ja si myslím, že chlapi majú s vlastnou neverou menšie problémy tajiť neveru než ženy..tie to po čase priznajú a pôjdu si s novým objektom

pomaranc99

a preco maju zeny vaginu na to, aby podvadzali, ale uz nemaju vaginu na to, aby to na rovinu povedali??? to si fakt myslia, ze chlapy su taki tupi a na nic nepridu??? tymto som len chcel poukazat na tvoj sposob myslenia karkulkaa...ja osobne som este ziadnu babu nepodviedol...

sob rudolf

Ja skôr poznám ženy, ktoré vedia o manželových opakovaných neverách, no neriešia to. Pravdepodobne im stačia ostatné benefity, ktoré im taký vzťah prináša. A proti gustu....

lucia123456

Ja poznám jedného, čo už má tretiu milenku, manželka o ničom nevie a je šťastná. Ak by jej to povedal, bolo by asi po šťastnom manželstve.

Slecna A.

A to ty o kom pises Karkulka? Ako vobec mozes takto zovseobecnovat? Nie su vsetci taki chlapi ako opisujes ty. Chapem, ze ti zrejme bolo ublizene a teraz si nahnevana na vsetkych, ale...nezovseobecnuj. Lebo sa ti lahko moze stat, ze aj teba daky chlap zaskatulkuje podla dakej baby...a pritom taka nebudes.
Mimo ineho, prispievatelia podo mnou to vystihli velmi dobre! Chalani, o akych tu je rec nejdu do vztahu s uvedomelou, vyspelou holkou s vlastnymi nazormi a sebavedomim. Vedia presne na aku pipulku sa zavesit, ze im bude verit kazde slovo a ze si mozu veselo dovolit podvadzat...

Dadula56

Beskyd ma pravdu, plus este to, ze vela ich tu priatelku chce mat, tu konkretnu, ktoru ma, pre rozne dovody, ale zaroven chce mat sex s tou inou-aspon mne sa to tak vidi.
A aby sme sa zle nechapali, netvrdim to o vsetkych chlapoch, iba o takych, ktorych tu opisujes. A oni si vedia vybrat taky typ priatelky, ktora im tu neveru aj odpusti a mozu ist veselo podvadzat dalej.