Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmýšľanie chlapa

Príspevok v téme: Zmýšľanie chlapa
karkulkaa

Prečo majú chlapi "gule" na to, aby podvádzali svoje dlhoročné priateľky, ale nemajú gule na to, aby im to povedali na rovinu a budú ich ťahať za nos. To si fakt myslia,že my sme také tupé a absolútne na nič neprídeme. Zaujímala by ma odpoveď najmä chlapov, ale prispieť môže každý.

anjelik*

Adam, ja som sa nepýtala, že prečo to niekto robí. :o) Ja som iba rozvinula tvoje myšlienky viac do hĺbky a doplnila tvoje pozorovanie. ;o)

Lost..ešte stále nemáš vypracovanú úlohu. :o)))

AdamKrt

anjelik* Včera 16:16 - no ak stale nechapes preco, tak to musim vysvetlit jednoduchsie. Lebo medeved... :) Lebo moze. Je si isty, ze sa mu to prepecie. Ma prilezitost, svedomie ho netazi. Pre takeho cloveka je to jeho prirodzenost, ako ked ma smad, ide sa napit. Proste to urobi a nefilozofuje o tom. Nema moralku, nema zabrany. Co je na tom tazke pochopit ?

A ked si zeny casto vyberaju takeho chruna, alebo mu to toleruju, miesto riadneho kopanca... Tak to bude robit dalej. Ved sa mu to vzdy prepieklo.

Lulita

chudak lostik, ten keby vydal knihu mal by tolko beznadejne zalubenych fanusiciek :) ako osamely princ na bielom koni hladajuci vecnu lasku, ale ved to je take krasne...

Leela333

Anjelik, stručné, jasné a výstižné. Prepáč lost, ale tie tvoje myšlienkové pochody sú väčšinou riadne mimo.

anjelik*

Lost, domáca úloha na zamyslenie. Ako rozumieš tejto myšlienke? * Hovoriť veľa neznamená niečo povedať. * :o)))

dkp1

sejla: tak precital som nakoniec. papa :)

ps1: osptravedlnujem sa ti za vyrazi typu "ako sliepka", uprimne.

ps2: v inpute zopar najdenych zvratkov (ked uz bola aj tema grckanie):

" dpk už som čakala, kedy tu hodíš odkazy na nejaké vedecké články, ale nečakala som že to budú zrovna tieto nedôveryhodné zdroje plné blábolov -ako trnavský hlas:D -, nesprávnych prekladov viet vytrhnutých z kontextu..to nestojí ani za reč."

" dpk Zase prekrúcaš moje slová, žiadnu svetovú odborníčku nespochybňujem (ale tiež by som sa mohla odvolávať na iné štúdie z iných zdrojov, nemám to za potreby) a ani som - na rozdiel od teba doteraz na nikoho neútočila ako besná hárajúca sa suka, ktorej vytrhli kosť, ani sa netvárim, že som zjedla šalamúnové hovno, ako tvoja zakomplexovaná eminencia a snáď už aspoň dodržíš, čo si napísal o tom ignorovaní."

milli11

lost, ty nemravnik, no fuj! :DDD

"by ma zaujimalo co by na toto povedal sudca.. haha, mozno raz skusim.."

Aby sa nepovedalo, ze sa nadava len na chlapov, ze sa vyspia s hocikym.

Raz som bola na vyse tyzdennom vylete. Boli sme tam zvacsa mladi ludia. A boli tam aj 2 zeny, mlade. Boli iniciatorky a vyspali sa so zadanymi. Ale ani ti chlapi sa nejak nebranili. Ich priatelky boli doma. Ved v podstate sme neboli ani daleko od miest, kde byvame. Jedna sa vyspala s chlapom, ktory cakal s druzkou dieta. Druha sa vyspala s chlapom, ktory bol zasnubeny. Ked sme sa posledny den mali vratit domov, ta snubenica prisla tiez, bolo to vlastne prekvapenie, ze prisla. On hral sladkeho a ta potvora, co ho pretiahla, len skripala zubami, len som cakala, kedy vybuchne. Ale ved vedela, do coho ide, ze je zadany, tak preco ta zlost?

hujer

lost, ja neviem ako sa zivis, ale jedno je iste: casu na tomto fore stravis naozaj pozehnane. nie je to trocha skoda? keby si aspon tie svoje nazory spisal do nejakej publikacie, ako ti tu uz navrhli, tak by z toho bol mozno vacsi uzitok. lebo tu si to precita akurat tak par magorov - vratane mna, aj to nie cele, lebo su to vacsinou prilis dlhe traktaty a analyzy. keby si to dal vytlacit, malo by to sirsi zaber.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmýšľanie chlapa - Fórum - ZDRAVIE.sk