Zmýšľanie chlapa

Príspevok v téme: Zmýšľanie chlapa
karkulkaa

Prečo majú chlapi "gule" na to, aby podvádzali svoje dlhoročné priateľky, ale nemajú gule na to, aby im to povedali na rovinu a budú ich ťahať za nos. To si fakt myslia,že my sme také tupé a absolútne na nič neprídeme. Zaujímala by ma odpoveď najmä chlapov, ale prispieť môže každý.

lost

Ako vieš ovládať svoje nálady?

Odbor: sebaovladanie..
Cas potrebny na titul Master: aspon 5 rokov pri dobrej/kludnej povahe.

že zostávaš kľudný
- ano.

Teba rozčuľuje, keď ti niekto napíše, že si mladučký
- relativne, ale to nie je negativna vec.
dava mi to vyhodu, neuveris kolko ludi podcenuje mladych ludi.
to je obmedzenie ich rozumu.
sice tiez niekedy nadavam na mladych, cize mozno karma :D

a tu su zle postavene zakony.

za znasilnenie basa, ale za zlomenie psychiky nie?

to je ako toto:

ide kamion cez mesto 90kmh. je nebezpencejsi ako auto v 130kmh cez mesto?

PS: toto je realna vec na balkane. tak sa tam jazdi, a nikto nic. ale kto ma viac energie? 20-40ton pri 50kmh, alebo 1 tona pri 100kmh?

preto su zakony nanic, aj tento zakon znasilnenie-podvod manzela alebo manzelky.

je to minimalne biologicke ohrozenie. a UMYSELNE !

cize nie, nepojde do pekla, ale do cakarne k doktorovi.. v tom lepsom..

v tom su ludia dost vychcany, ze si nieco zaumienia a hotovo, najdu si cesu cez zakon legalny aj moralny.

teraz som dovencil psa, bola tam taka fabia, otvoreny kufor, nikto nikde, tma, kludne som mohol nieco zobrat a zmiznut v tme..

zakon nezakon, moralka nemorlka, ved slovač ma porekadlo, ak nekradnes, okradas rodinu.

myslis ze by som mal na to nieco z toho nestrazeneho kufra zobrat?

neskor k nemu prisla nejaka mlada baba, sice nemala minisuknu, ale mal by som 2 muchy jednou ranou :D

moja pointa je - PODvedomie ci nie, NADvedomie je nadradene.. pretoze PODvedomie nie je REFLEX v ziadnom pripade ani forme ani zmysle..

ak mi niekto necakane zamava pred hlavou a ja sa zlaknem, to je reflex a nie podvedomie.

ale ak idem podviest zenu, tak to co je? to sa potknem a padnem na dlazku chrbtom k zemi a nasledne pojde nahodou za mnou slecna a ona sa potkne tiez a bude mat minisuknu a padne na mna a takto podvediem?

alebo je to dlhe niekolkodnove ukecavanie zeny, aby sa so mnou vyspala a teda ja podvediem zenu.

alebo si ju zaplatim, a podvedomo vyberiem z penazenky kreditku a z nohavic tiez podvedome vyberiem ?

proste kazda reakcia potrebuje akciu.. a kazdy podovd musi mat ine zdroje ako podvedomie..

to je ako pes, kazdy blaboce (ten co psa nema a aj ten co ma!) ze utecie..

sranda 2 roky mam psa, 2 roky mi neutiekol, 98% voditko nema. hmla, nehmla, poslucha.

preco?

risk-zisk..

preco by utekal, ked ma vsetko ;) kde by uz len dostal viac, haha :D

sranda je, ze ludia sa mojim "teoriam" smeju uz pod desatrocia.

a zijem.. ? to nedava zmysel potom :D

tak bud sa mylim alebo co, ale uz som sa s par ludmi stavil, take relativne dlhodobe stavky, ze ked budeme mat 70, tak tie stavky odhalim, dufam ze sa doziju, inak nebudem mat komu povedat "ja som ti to hovoril"

ale to je uz offtopic :D

tu som sa zabavil pomerne dost, tak vam prenecham priestor na kludnu debatu dalej :P

otazky su vitane aj nadalej kazdopadne :D

esteze toto forum nema limit na prispevok, ine maju limit napr 2-4 tisic znakov :)

anjelik*

Lost, pretože NIKTO nevie ovládať podvedomie, aspoň nie na tomto stupni vývoja. Ty zrejme netušíš čo to je, že? Tak ak sa niečo volá podvedomie, logicky je POD niečím. A to je pod vedomím. Ty sa stále odvolávaš na zdravý rozum..ale povedz mi, ako vieš vedome ovládať procesy v svojich bunkách? To je jedna z vecí, ktorú zabezpečuje podvedomie. Ako vieš ovládať svoje nálady??? Alebo mi chceš tvrdiť, že zostávaš kľudný , pokojný, zahĺbený do seba za každých okolností?? Aj to je podvedomie. Tou energetikou som nemyslela niečo, čo dokážeš vnímať vedome..znovu iba podvedomie vyciťuje, kto má akú životnú silu...to nemá nič dokopy so zdvíhaním klád. Pokiaľ budeš schopný vidieť seba iba ako mozog a telo, nie je o čom debatovať. A tak budeš znovu a znovu uvádzať štatistiky a výpočty, ale prepáč, tie sú ti nanič. :o) Teba rozčuľuje, keď ti niekto napíše, že si mladučký, ja ti to nenapíšem, ale pravda to je. Nič, za čo by si sa mal ale hanbiť. A to ty ani nerobíš. Takže v pohode. :o) Volíš veľmi často irelevantné príklady..ktoré absolútne nemajú súvis s témou. Napr. tá slečna..pochybujem, že by sa našiel niekto, kto by ju znásilnil za bieleho dňa..ale že ľudia podvádzajú je predsa jasné...rozdiel je predsa v možnosti a dostupnosti..nie v pudovosti, milé dieťa. Plus v tom, že za znásilnenie pôjdeš do basy a za neveru ...žeby do pekla? ;o)

doubledog

zeny vernych muzov nepreferuju, nie je pre ne tak podstatne ako tvrdia. ocenuju ine vlastnosti, schopnost ziskat spolocenske postavenie (a peniaze), sikovnost, sarm, zmysel pre humor, fyzicku silu, intelekt...
vernost je az niekde za tym a s mnohymi spomenutymi vlastnostami sa vylucuje.

zatial co muzi zensku vernost kladu v rebricku svojich poziadaviek ovela vyssie.

Tungsten1

prosím vás, nechcete sa už ísť radšej venovať nejakej zmysluplnejšej činnosti? aj tak prd vyriešite, nijaká univerzálna odpoveď neexistuje a najlepšie, čo môže každý urobiť, je snažiť sa sám za seba, aby nikdy nikoho nepodviedol (nielen partnera...). a dúfať, že ani on nebude podvedený ;)
jediný naozaj zmysluplný príspevok je od anjelika* o 13:51

lost

A este jedna vec :D

ohladom toho testosteronu.

respektive to je skor otazka na vyznavacov Boha Testosteron (a Bohyne Estrogen)..

ide po ulici mlade zena (slecna ci pani to je fuk), v minisukni..

a teraz, moj testosteron sa ozve, ze "znasilni ju"

co teraz? hm?

ovladnut to? neovladnut?

aky je medzi tymto a podvodom rozdiel?

ved vsetko je o pudoch.. a ich NEOVLADATELNOSTI podla vas...

lost

podla mna a na toto by som stavil svoj tenky krk (i ked dnes uz znacne tlsty a obaleny tukom), ze ludia, ktokolvek, si voli tento adrenalinovy risk absolutne slobodne a absolutne UMYSELNE.

priklad:

zacina to vo veku 6 rokov. dieta si povie, chcem cokoladu, no nemozem, je to zakazane ovocie, ale skusim to, a ked sa ma spytaju, zaklamem, vyskusam..

riskuje - zaklame..

alebo v skole, kazdy (teda pricetny a aspon polotriezvy a svojpravny) jedinec si je vedomy toho, ze ak sa uleje zo skoly, alebo pouzije tahak a podvod, tak hrozi trest.

no ak je trest nizsi ako potencionalny zisk, tak bingoo, oplati sa, matematicky rozhodne a absolutne ano, co tam po moralke, no nie?

ja to robim kazdy den, idem 200kmh na dialnici, lebo ma to bavi a umyselne riskujem pokutu 800eur a odobratie vodicaku na 3 roky. nie som blby aby som nevedel o nasledkoch, plne vedomie, risk zisk.. blbe pravidla..

tak isto niekto ide do thajska sexovat, riskuje hiv, ale usetri na zenach a to poriadne.. (nie ze by boli slovensky az tak drahe, ale asi preferuje diskretnost).

cize vlastne nikoho ani netreba lutovat, teda pokial je pricetny a svojpravny, pretoze ide do rizika umyselne, podvedome? mozno, ale naco ma status "clovek s mozgom" ak nedokaze ovladat podvedomie? nie je troj rocny, aby ho ovladla podvedoma reklama vlozena medzi ramecky rozpravky z produkcie Disney.

cize vlastne takmer absolutne kazda chyba je umyselna volba risk-zisk.. nepocitajuc samozrejme komplexne zlozite podvody a vrazdy z toho vyplyvajuce napr.. ako by som len mal vediet ze ma napr brat zapichne.. len tak z haluze, ale take tie normalne odchylky.. tie by aj zapadali do tohto :D

lost

lenze to je potom riadna hlupa zena, ked ma oci a usi a mozog, a aj napriek tomu si vyberie hulvata, lebo VERI, ze ho zmeni alebo co a ze budy zit happily ever after...

to je potom rovnaka anomalia ak si nejaky (akykolvek v "rebricku") muz vyberie top modelku, len na zaklade toho, ze mu povie ze miluje len a len jeho, a nasledne sa spyta, kedy dostane Q7cku alebo X6tku..

"Platí, čím väčšie telo, tým väčšia energetika."

toto silne pochybujem :P . kolko hrubokrkych nemaju gule na nic, bez svojich kamaratov a podobne.. tak aka energetika?len ziju na 120%, na dlh, toto sa vrati ako bumerang bez ohladu na priemer cohokolvek (krk ci penis)

a uprimne?

dost ku*visticke od zeny, ak naskor ochutna otestuje zazije nejakeho energeticky "10" hulvata, lebo estrogen.. a potom si povie, joj zle, chybicka se vloudila, tento neni pre mna, idem si zvolit chudacika s "5" .. ten ťuťko si ma isto bude vazit viac..

o com je taka zena ?

anjelik*

Adam, možno skvele odpozorované, ale postráda to trochu hĺbku a odpoveď na otázku prečo? Tak prečo si ženy vyberajú tebou nazývanú kategóriu chruňo obecný? Ak si žena znovu a znovu vyberá tento typ, nemusí ísť nutne o jej hlúposť. Čo keď sa jedná o mladučkú bytosť a to nemyslím vekom, ale vývojom, s minimálnou duchovnou silou..logicky si vyberá niekoho silnejšieho, kto ju dotuje v tom, čo sama nemá. Je to pre ňu otázka života.Platí, čím väčšie telo, tým väčšia energetika. Toť odpoveď na otázku, že prečo si stále ženy vyberajú grobianov, hulvátov, veľkohubých frajerov. Nie sú nimi fascinované, ale podvedome priťahované. Keď zistia, čo sú zač, poprípade sa dotyčný vybije a nemá jej už čo ponúknuť, volia druhého. Rovnaký typ.
Často sa stane nasledovné. Ženy sú spravidla vývojovo vyššie ako muži, lenže, keď sa sklamú v nejakom vzťahu, ako emocionálnejšie bytosti...nie riadené pudmi, Doubledog, ale emóciami, sú na dne a klesne im ich energetika povedzme z 10 na 5...volia si muža s energetikou 6, dajú sa dokopy a zrazu rozčarovanie...čo si počne 10 so 6??? :o))
Ďalej odpoveď na to, prečo si ženy nevyberajú filozofické typy. By si sa divil, že existujú aj ženy, ktoré na mužoch prednostne láka inteligencia a rozhľad. Lenže...čo ak sa jedná iba o večného filozofa, ale pre existenciu...zdôrazňujem, existenciu, nepoužiteľného?? Tak má žena na výber...volí život, alebo existenciu. Ale ak volí život, je existencia potom veľakrát na nej. A poviem ti...ťažko je byť filozofom a mať prázdne brucho.
Je ľahko niekoho obviniť z hlúposti..problém je mu vysvetliť, čo by mohol urobiť pre to, aby sa cítil v živote lepšie a neopakoval tie isté chyby. Lenže ľudia sú raz takí, dokážu sa zamyslieť, až keď im horí pod zadkom. ;o))