Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to môže byť ?

Príspevok v téme: Čo to môže byť ?
2vlaďa6871

Neviete čo mi môže byť ? posledné 2-3 mesiace mi stačí vyjsť po schodoch a už sa strašne zadýcham. Predtým som nemala takýto problém, v pohode som behala aj 40 minút vkuse a nič, takže by to nemal byť ani zlou kondíciou lebo sa snažím hýbať pravidelne. Takisto bez príčiny kašlem (niesom prechladnutá ani nič podobné). Našla som si aj nebolestivú hrčku na pravej strane krku pod bradou. Mám ju asi 3 týždne. Neviem či to spolu súvisí. Neviete mi niekto poradiť s čoho to môže byť ?

petul

uzlinky okolo 1cm su v pohode, mozno mas nejaku infekciu na plucach a z toho ta uzlinka....ale ten kasel si chod dat vysetrit..za to nic nedas, netreba podobne veci prechodit, lebo v dospelosti sa to na niecom odzrkadli...

koniec sveta

Rovnako dobre to moze byt aj astma (neproduktivny kasel, dychavica) a uzlinka moze byt vedlajsi nesuvisiaci nalez (ojedinela zvacsena uzlina malokedy nieco zavaznejsie znamena).

petul

a ked hovoris ze kasles, tak mozno mas nieco prechodene na plucach...aj z toho moze byt ta unava a aj zväcsena uzlina...a aka je asi velka?

petul

ano to ti zistia z odberu krvi, ale musia to zaznacit, ale ked pojdes k obvodakovi s tym ze mas uzlinku na krku tak to by mal robit automaticky...mne brali na toxoplazmozu (kedze mame doma macku) a aj na mononukleozu a este nejake dalsie vseobecne infekcne choroby...lebo ta uzlinka moze byt prejav nejake infekcie bud ktora prave prebieha alebo prebehla. U mna zial ziadna infekcia nie je, este to mozu byt aj zuby..nejaky zapal. Ale nenechavaj to len tak...kazda vzäcsena uzlinka ma nejaky dovod, ci zapal alebo pri najhorsom ten lymfon

petul

chod k lekarovi co najskor, zoberie krv a posle ta na sono krku. Ja teraz beham po lekaroch kvoli zväcsenym uzlinam, ktore su bez priciny, ziadne prechladnutie ani choroba...Ked si si nasla hrcku na krku je to uzlina...z krvi ti zistia ci nemas nejaky zapal, mohla si prekonat toxoplazmozu alebo nieco podobne ani o tom nevies...a nechcem strasit ale ja sa u seba obavam ze to je lymfon a snazim sa aby som sa co najskor dostala na hystologiu so vzorkou...takze to nenechaj len tak a chod k lekarovi

Tichý

mozno stitna zlaza, preco s tym hned nejdes k lekarovi? tu to nikto nevyriesi, skoc co najskor, lebo nech je to uz hocico, cim skor sa to zacne liecit, tym lepsie pre teba.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to môže byť ? - Fórum - ZDRAVIE.sk