Plasticka operacia tvare

Príspevok v téme: Plasticka operacia tvare
lenka191

Chcem sa opytat, ci neviete o nejakej dobrej plastickej cirurgii. Nie som ziadna modelka ani nic take, ale potrebujem surne plastiku tvare lebo vyzeram hrozne. Urcite sa aj budete smiat ked vam to poviem. Ak by ste o nejakej vedeli, dajte vediet. A esteby ste nevedeli v akej sume priblizne by sa ta plastika pohybovala? Dakujem

Zuzita64

lenže je to operacia a naozaj to dost boli. Takže aj ked maš analgetika, tak tu bolest citiš. Chce to niečo silnejšie. Pumpu ste skušali niektora po nejakom zakroku?

Jennny

podla mna je všetko v nas, v hlave. Ak si to nebudeme pripuštat, tak to bude pre nas ovela lahšie a lepšie. A tak ako po klasickej operacii, aj po tejto daju analgetika, s bolestani vas určite nenechaju

Sunkaa

myslíš si, že ta lanpa, svetlo pomože po cisarskom reze? je to nejake analgetikum, alebo čo to je. Lebo ta pumpička o ktorej pisali su v podstate anagletika

ela56

Po plastike by by som ti doporučila nasvedcovať bioptronom od firmy Zepter.Rany sa rýchle hoja ,neurobia sa ti jazvy ,má analgetické a antiseptické účinky...viac informácií nájdeš na www.liecbasvetlom.eu.

Smile_girl

o pumpičke som počula v suvislosti s cisarskym rezom, ale nie s plastickou operaciou. Ale ak je to analgetikum, tak sa asi použivat može. Len by som sa radšej poradila s lekarom, ten ti ju aj tak musi napisat na recept a ty si ju objednaš v lekarni

Wisa

ktore analgetika po operaciisu velmi dobre a bolest nie je citit? POčula som o nejakej pumpičke, ktoru si vlemi chvalia a najviac použivaju mamičky po cisarskom reze. Mate niekto niečo podobne vyskušane?

Mohito

pred par mesiacmi som podstupila plasticku operaciu. Nebolo to na tvari, ale nechala som si zvačšit prsia a nelutujem. KOnečne mam svoje krasne trojky a som velmi spokojna. Len sa musim priznat, že velmi zle zvladam bolest, ale aj s tym sa da niečo robit. Lekari v tomto vedia poradit a vyberu vhodne analgetika