Môže byť tehotná?

Príspevok v téme: Môže byť tehotná?
trulkoooo

Zdravíčko.. celý čas čo sem chodím tu bývali témy ako "môže byť tehotná?" vždy som krútil hlavou že to neni normálne že všetci sexujú bez ochrany a potom sa strachujú.. že sú nezodpovední.. a teraz som sa na druhej strane ocitol ja aj keď neviem jak je to možné..s priatelkou sexujeme tak raz dva krát za týždeň.. prvé 2-3 minuty bez ochrany a potom vždy s ochranou .. takže si nemyslím že by z toho mohla ostať tehotná. Problém je v tom že vždy mala nepravidelnú menštruáciu niekedy aj 2 krát za mesiac.. a pred 2 týždňami si bola preedpáísať prvú HAK tak čakáme na menštruáciu a zhoda náhod akurát teraz nechce prísť.. nevidíme žiadne príznaky jedine možno to, že mala asi 2 dni dosť citlivé bradavky. mysleli sme že to preto lebo už má prísť menštruícia.. ale stále nechodí.. priatelka sa už stresuje že je v tom aj keď pochybujem.. môže to byť tým že nechodia krámy pre to , lebo na ne tak moc čaká? ..

trulkoooo

chceli sme ale ešte počkáme.. bojím sa toho čo sa na ňom objaví :P veď to neni možné aby cez kondóm otehotnela.. kolkí skúšajú aj rok aj dva roky bez gumy a nejde im otehotniet.. aona hneď a cez kondóm? .. vrrr

M 25

jaaj, ja som to pochopila tak, že ju už užíva a čakáte v pauze na menštruáciu :D

nech sa poradí s lekárom, alebo nech si spraví test ..