Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký lak na nechty mám používať?

kv

pastelove.
a dneska akurat som mala sally hansen ten rockstar pink taky glitrovy a setky decka v skolke mi chytali nechty :D
strasne krasny odtien to je

oukydouky

najviac sa mi na dievcatach co sa tyka nechtov paci, ak nemaju ziadny lak a nechtiky maju normalne ostrihane.. najdesivejsia predstava su jednoznacne dlhe nechty s vyraznym cervenym lakom, to je proste horror

Wewiku

Teraz je moderné všetko, záleží len na tebe, čo sa ti páči. Skôr sa to triedi na jarné a letné farby (jasné, neónové, pastelové) a jeseň, zima (tmavé, tlmené). Nosia sa krémové odtiene (to zn. bez trblietok) ale aj s trblietkami, rôznymi efektovými nadlakmi, rôzne ozdoby, práskcie laky, magnetické... naozaj záleží len na tebe, na aké nechty máš zrovna chuť a náladu ;-)

aadriaanka

Preboha, ty si vyberáš farbu laku podľa toho aká sa nosí? Takže keď sa bude nosiť napríklad strih na ježka pre ženy budeš ho nosiť aj ty?

lochness

v mode je teraz jedine okrova, takzvana hovienkova farba. ak si das na nechty cokolvek ine, riskujes ze budes OUT! take nieco absolutne nesmies dopustit, to ti je dufam jasne

lenalenka1

Simonka...neda sa jednoznacne povedat co je teraz v mode, ja si napriklad lakujem nechty tak,aby mi ladili k obleceniu :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký lak na nechty mám používať? - Fórum - ZDRAVIE.sk