Dermatologia

Príspevok v téme: Dermatologia
biankaj

DOBRY VECER VSETKYM.MAM DCERU .OD NARODENIA MA EXTREMNE SUCHU POKOZKU.CHODILI SME S NOU VSELIKDE,ALE NEPOMOHLI NAM.POVEDALI LEN TO,ZE BUNKY KTORE OBNOVUJU NOVU KOZU ,NEPRACUJU AKO TREBA.TERAZ SA JEJ NA TELE ZACALI ROBIT CERVENE....MAPY.PROSIM VAS PEKNE,KTO BY NAM DOKAZAL POMOCT?VSETKY MASTICKY A MLIEKA SME UZ VYSKUSALI.DAKUJEM VAM!

lajos

Dobrý deň. Môj problém pozoztáva, že mám problémy s akné na chrbte. Nechápem tomu už dlhší čas a preto by som sa chcel poradiť s odborníkom. Toto akné sa mi objavuje iba na chrbte a nikde inde. Objavuje sa mi nepravidelne (mesiac mám chrbát v poriadku a z ničoho nič sa mi povyhadzuje chrbát). Nechápem prečo. Aktívne športujem a plus posilovanie. Používam aj rôzne doplnky (nie anaboliká)! Či tieto doplnky užívam, alebo nie, reakcia je vždy rovnaká. Mesiac v poriadku, dva týždne probémy. Stravujem sa zdravo (žiadne mastne, žiadny olej, pijem iba čistú vodu, žiadny alkohol). Iba fajčím aktívne. Za každú pozitívnu odpoveď budem veľmi rád. Píšte mi prosím vás na hore uvedený mail. Ten používam aktívne. Ďakujem vopred