Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chalani co sa vam nepaci/paci na dievcatach?

doubledog

stihla, mierne svalnata, sportova postava (ziadna vyzla, ale ani kulturistka)
gulaty zadok, pekne stehna, kozy tak 2jky, nie mensie, spodok a horok sumerny
skor brunetka s kratsimi vlasmi

ale zaklad je iskra v ociach

pomaranc99

milli11 nie si sama, mas predsa mna :)

sometimes1 kazdemu sa paci nieco ine. to ci si ta niekto vyberie na vztah len velmi malo zavisi od tvojho vzhladu. samozrejme ked sa pozeras na "vztah" na jednu noc na vzhlade zalezi, ale nemyslim, ze je to to co chces...

cicc

babam sa preto nepacia rysavci, lebo maju rysave alebo blond mihalnice, cize nevyrazne oci, pehave chrbaty, plecia jak grahamove rozky... a baby si oci namaluju a vyzeraju k svetu...rano by som rysavku vidiet nechcela...

milli11

Hm, zaujimave, ako letia mnohi chlapi na rysavky. :DDD Pritom opacne som si to nevsimla, zeby zeny leteli na rysavych chlapov. Cim to bude?

Muhaha, pacil sa mi tvoj citat:

"určite sa mi nepáči keď baba fajčí, je to hnus , lebo človek chce či nechce pozera aj trochu do buducnosti a pri predstave že matka tvojho dietata fajčí no hnus ... daľej nemám rád keď veľa pije,"

Ale v mojom okoli, teda u zein, co poznam, je to naopak. Tie, co fajcia, piju a vymetaju bary a diskoteky maju frajerov (bud stalych alebo kazdy mesiac ineho) a tie, co nefajcia, nepiju, sa z vacsiny same. :( Ako aj ja.

Magy.

"co sa mi paci - ak je zdrava (psych. aj fyzicky), kludna, usmievava, ticha,

co sa mi nepaci - ak fajci, chlasta, je vulgarna, ukecana az hroza, zavistliva, hasteriva, afektovana,"

Vidis, to iste hovoril aj jeden chlapec, co sa mi paci(l). Ja som bola, ten typ, ta kludna. Ale isla po nom aj druha, ten typ co sa ti nepaci, vulgarna, ukecana. Ani jemu sa nepacila, ale ked ho zavolala parkrat von, isiel s nou. Vtedy som si myslela, ze uz je koniec. Este som iba spoznala niekoho, kto chce presne taky typ zeny ako ja a uz ho chcela odlakat ina. Aj ked niekedy mam taky pocit, ze ho chcela iba preto, aby mi urobila naschval (to by bolo na dlhsie). Predtym sa totiz o nom vyjadrovala dost nelichotivo.

Potom sa s nou on prestal stretavat kvoli tej jej vlastnostiam. Ona uz ma teraz noveho frajera. Tomu chlapcovi som sa pacila (pacim?) podla reci aj fyzicky aj psychicky, ale nikdy ma nezavolal von. :((( Nechapem?

lost

no to je 2-3 tisic km :D
ale nemam zimne, tam isto snezi..
tak smola :D

nemyslim ze by za to stala :D ved ma len 16 (tj este len decko) a nejak ma vyzorovo neoslovila, bohuzial :D

teda nastastie? :D

aspon sa o nu pobiju ti dvaja Magy a system :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chalani co sa vam nepaci/paci na dievcatach? - Fórum - ZDRAVIE.sk