Interrupcia

Príspevok v téme: Interrupcia
levandulova1

Tak a pisem sem znova. Tentokrat budem musiet urobit najtazsie rozhodnutie v zivote a to je, nehat si vziat babo, ktore cakam. Jedno uz mam 17mesacnu dcerku, toto druhe tehotenstvo bolo neplanovane, necakane, no ja to beriem ako zazrak zivota, nieco nadherne, no moja matka to berie asi ako pritaz :( .. Od kedy zistila ze som znova tehotna, nic ine nepocuvam, len ze moja babka mala pravdu ked vravela ze mam brat antikoncepciu... Tak som povedala matke ze si to malicke neham teda vziat.. Ostala kludna, usmieva sa a vidiet ze je spokojna.. No ja sa trapim, predsa len ten cloviecik uz nejaku tu dobu vo mne je, a uz som si veru poplakala a riadne, pretoze sa ho nechcem vzdat, no nechcem ani pocuvat vecne vycitky zo strany matky.. Bojim sa, ze ked sa to malicke narodi, tak ho moja matka nebude mat rada, pri prvom tehotenstve sa tesila, malu zboznuje, no tot druhe tehotenstvo mi vycita a bojim sa aby nerobila rozdiel medzi mojou prvorodenou a druhym babom.. Zijem s matkou, pretoze "musim"... S priatelom mi to neklape, stale sa len hadame a co sa tyka spolocneho byvania, tak teraz to nejde.. Prosim co mam urobit? Ja sa z toho zblaznim :( Mam toho teraz tolko, ze sa cudujem ze sa este dokazem usmiat... Malu caka operacia ociek, o priatelovi som zistila ze ma klame a ohovara, cakam druhe babetko ktore je v mojej rodine neziaduce, mam dlhy ktore nevladzem splacat... Nebavi ma to uz :(

M 25

myshi, uplne súhlasím s tvojim príspevkom ..
ja sa nad týmto už dlhu dobu pozastavujem, že ako môže byť niekto takí krutý k ostatným, čo nezdielajú jeho názor .. akoby len ten ich bol správny, za to , že oni sa nim riadia ..

čudná doba, čudní ludia..

vodu kážu, víno pijú :/

flegma

aadriaanka - ty co riesis? v pripomienkach adminom upozornujes naporusovanie pravidiel a sama ich porusujes
akceptujte, ze kazdy ma narok na vlastny nazor

M 25

kasandra, však ste jej poradili .. ak sa bude dať, nech sa podla toho zariadi a do budúcna si dáva pozor a nech je viac , ovela viac zodpovedná!
aby sa zas nemuseli zakladať takéto témy a im podobné ..
nikde som jej a na nu nič zlé nenapísala, iba, že mala byť viac zodpovedná, takže to , čo píšete na moju osobu , je dosť primitívne!

adrianka, asi ťa poteším, ale ja deti mať nechcem.. ale nemôžeš vedieť, aká som v skutočnosti, ako sa správam k ludom a k deťom a aká by som bola matka! nikdy nesúd nikoho , kým ho nepoznáš?! ale to by som ti hádam nemala sem písať, to by si mala ovládať sama!takže neviem, podla čoho usudzuješ, žeby som sa k tomu svojmu správala zle, z čoho , čo??!!

majte sa

myshl

Chodim na toto forum uz dost dlho a je mi az smutno, ked citam, ako ludia, na jednej strane tu ospevuju Boha a rozsievaju do sveta, aki su veriaci a na druhu stranu, aki dokazu byt zli, zlomyselni a to len kvoli tomu, ze niekto nezdiela ich nazor..

A prepacte za odbocenie od temy, ale uz mi nedalo.. toto nepatri len pre tuto temu ale vseobecne..