**** CHULOSTIVY PROBLEM ****

Príspevok v téme: **** CHULOSTIVY PROBLEM ****
lindus

cavte...uz velmi dlho sa snazim odhodlat ist na laserovu epilaciu "tam dole" hlavne odstranit okolo analu a aj trosku do stran..ked sa holim tak to nikdy nie je na hlatko a vyhodia sa mi aj vyrazky tak sa cem toho navzdy zbavit a aj v okoli bikin..(zarastate aj vy okolo ritky?)no najvacsi problem ze sa neviem odhodlat uz len ked si predstavim ze tam pridem a ako im vysvetlim co chcem.jajj hamba..sli by ste do toho? prosim vase nazory

kolenozrut

ono okolo analneho prstenca je to ochlpenie otravne dost casto, to by som ti mohol hovorit historky:) Ale ak sa k tomu neodhodlas, tak ti to tam bude rast stale a riskujes aj poranenie "otvoru". Myslim ze nie si prva, kto by ich o take nieco ziadal takze hanbit sa nie je za co a stale lepsie ako zapalovacom, no nie? :)

mirusqa1981

lindus:
ak sa na to odhodlas, tak daj vediet ako to dopadlo. ja som nad tym tiez rozmyslala. kolko to moze asi tak stat?

miri

Ohladne tohto, viem, ze sestra sa tam dole dala komplet vylaserovat, lebo mala tiez dost vazne problemy zo zapalovanim pokozky po holeni - netreba sa bat. Ak ste si uz nasli miesto, kde to robia, nehanbite sa-sak oni tam robia len to, tak ocakavaju, co im asi tak poviete. A celkovo sa chlpkov zbavite na tri navstevy toho nejakeho centra, kde to robia. Tak do toho ;)

jjj

no ja mam rovnaky problem ako ty. je to dost blbe. ja si to holim. pouzivam gel na holenie sensitiv s aloe a potom mam super ziletky od gillete take s mriezkou co sa nemozes porezat.tak to holi super, uplne na hladucko. a nakoniec sa tam natriem detskym olejom pre dlhsi efekt a proti vyrazkam. fakt odporucam lebo neviem ci by ti to s laserom spravili na takom mieste.